PRODEJNA JE JIŽ ZAVŘENA, PRO VÝDEJ OBJEDNÁVEK NÁS KONTAKTUJTE!

Meguiar's NXT Polymer Paint Sealant - tekutý polymerový sealant

Meguiar's NXT Polymer Sealant je zcela nový produkt pro ochranu laku využívající nejmodernější polymerovou technologii. Vysoce odolné, hydrofobní složení je zaměřené na dlouhodobou ochranu všech lakovaných povrchů.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
439 Kč –24 % 330 Kč 273 Kč bez DPH
Meguiar's NXT Polymer Paint Sealant - tekutý polymerový sealant
g30118 meguiars nxt polymer sealant 3
Akce VÝPRODEJ KONČÍME Poslední kusy
439 Kč –24 %

Technologie syntetických polymerů představuje nejodolnější a nejsnadněji aplikovatelný způsob dlouhodobé ochrany laku. Díky intenzivnímu výzkumu a testování nabízejí polymery ochranu, která přesahuje odolnost všech typů přírodních vosků (např. karnaubského, včelího či lanolinu).

Polymerové řetězce se po přilnutí povrchu uzamknou jeden do druhého, a tím vytvoří pevnou bariéru ve dvou osách, která výborně odolává oxidaci, působení vody i některých druhů chemikálií, posiluje lesk zejména na světlých lacích, kde vytváří tzv. plastický vzhled. Ten působí, jako by povrch laku byl pokryt vrstvou skla, která zvýrazní jeho odlesky.

Syntetické polymery navíc výborně odpuzují vodu. Tento efekt však nezůstává na povrchu po celou dobu životnosti ochranné vrstvy, ale můžete jej účinně obnovovat pravidelným používám autošamponů, detailerů a "rychlých" vosků Meguiar's. Díky hydrofobnímu efektu si budete moci užívat líbivého efektu kapiček stékajících z povrchu laku zcela bez námahy.

Součástí balení je navíc pěnový aplikátor s logem Meguiar's v limitované fialové barvě!

Balení obsahuje:

  • Meguiar's NXT Polymer Paint Sealant, 532 ml
  • Meguiar's Soft Foam Applicator Pads, pěnový aplikátor v limitované fialové barvě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: