PRODEJNA JE JIŽ ZAVŘENA, PRO VÝDEJ OBJEDNÁVEK NÁS KONTAKTUJTE!

Meguiar's Ultimate All Wheel Cleaner - pH neutrální čistič kol s přebarvováním do ruda

Nejúčinnější a nejbezpečnější pH neutrální čistič kol od Meguiar´s s přebarvováním do ruda.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
449 Kč –0 % 448 Kč 370 Kč bez DPH
Meguiar's Ultimate All Wheel Cleaner - pH neutrální čistič kol s přebarvováním do ruda
Meguiars Ultimate All Wheel Cleaner pH neutralni cistic na kola s prebarvovanim do fialova 710 ml 2018125124638
Akce VÝPRODEJ KONČÍME Poslední kusy
449 Kč –0 %

Speciální "gelové" složení, které přilne k povrchu kola a nestéká z nich jako ostatní přípravky, na které jste byli až dosud zvyklí. Účinně uvolňuje brzdový prach a silniční nečistoty. Při kontaktu s železitými nečistotami se zbarvuje do ruda, silniční nečistoty jej naopak zbarví do hněda.

Speciální přilnavá konzistence přípravku připomínající gel zajistí, že produkt nestéká ze svislých ploch kol jako ostatní podobné čističe, a díky tomu uvolňuje brzdový prach i silniční nečistoty z povrchu kol po celou dobu působení.

Kompletně přepracované složení tohoto přípravku zvýšilo čisticí schopnosti, avšak zachovalo jeho neutrální pH i maximální šetrnost pro všechny typy kol, stejně jako pro pneumatiky i brzdové komponenty.

Meguiar's Ultimate All Wheel Cleaner obsahuje příměsi, které při kontaktu s nečistotami na bázi železa (Fe) zbarví přípravek do ruda. Tento efekt není důkazem účinku produktu, ale pouze indikátorem, zda nečistoty na Vašich kolech obsahují železo. Pokud jsou Vaše kola silně znečištěna, avšak bez obsahu železitých nečistot, přípravek se nezbarví, ale stále bude stejně výborně čistit jejich povrch od všech zbytků nečistot.

Při kontaktu se silniční nečistotou se přípravek může zbarvit do hněda. Díky speciální přilnavé konzistenci se přebarvení objeví na celé ploše kol a nikoli pouze na spodní části, kam ostatní čističe kol po aplikaci stékají.

Charakteristickou vlastností příměsi zajišťující přebarvení do ruda je také velmi silný zápach. I v tomto ohledu udělali vědci v laboratořích Meguiar's veliký pokrok, jelikož tento nepříjemný zápach omezili na minimum, abyste si už nemuseli kazit dojem a zážitek z čištění Vašich kol.

Objem: 709 ml 

Bezpečnostní list v českém jazyce po kliknutí -> Bezpečnostní list Meguiars-Ultimate-All-Wheel-Cleaner-CZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty