Omezujeme odpady, využíváme recyklovatelné a jednou použité výplně a krabice. Záleží nám na přírodě!

Můj příběh

Vítejte na pěkné klasice.

Jsem Michal a tento příběh se začal psát rokem 2018.

V roce 2018 jsem začínal koketovat s myšlenkou sjednotit a pomoci lidem, co mají rádi staré železo.

V létě 2019 se zrodila myšlenka pěkné klasiky, e-shopu, který si budou fanoušci do jisté míry tvořit sami.

Na jaře roku 2020 se sny staly skutečností a eshop peknaklasika.cz od té doby dělá radost všem milovníkům aut.

Kdo jsem já?

Jsem fanoušek klasických aut, youngtimerů a třeba i veteránů a autodetailingu. Nejvíce mě baví značka Audi. 

Jsme tu hlavně pro Vás, ať máte problém s výběrem, chcete si popovídat o Vašem starém železu, nemůžete něco najít nebo mi poslat fotky a pár řádků o Vašem autě.

Klasická auta nemají jen dopravit člověka z místa na místo, to zvládne i autobus, mají člověka těšit, užívat si jízdu, mají být krásná, ať už pěkný kukuč, hezká silueta v západu slunce, nebo pěkný zadek. 

Každé Vaše auto má svůj příběh, napište nám o něm. Jak jste k autu přišli? Kdo ho měl před Vámi? Je s Vámi několik generací? Chci slyšet hlavně ten Váš příběh.

Co Vám můžeme nabídnout?

Můžeme Vám nabídnout autoplachty, ať už prodyšné, aby se vašemu miminku dobře spinkalo na suchém místě, nebo nepromokavé, když už spinká venku. Máme i odolnější, když spinká třeba pod stromem.

Máme kosmetiku světových výrobců pro Vaši klasiku, od pneumatik, přes sedačky a plasty, až po péči o lak. Prodávané značky Auto FinesseGyeonSoft99Liquid ElementsBilt Hamber, The Collection a mnoho dalších. 

Pro péči o kůži máme značku Colourlock, která je certifiková přímo automobilkami a je špička v čistění a impregnaci všech druhů kůží.

Záleží nám na přírodě a kráse, proto u nás zakoupíte značku Natural ECO, která jako jedna z mála, má až 99,9% složek biologicky odbouratelných, tudíž nezatěžuje životní prostřední více než je potřeba. 

Taky jsme distributor prémiové značky Deturner pro Českou Republiku.

Správná klasika by měla i úžasně vonět o to se postarají vůně známé značky California Scents. Prémiová značka Smell of Life inspirovaná světovými parfémy nebo Auto Finesse a Liquid Elements závěsné klasické "stromečky" nebo vonné spreje.

Autokosmetiku můžeme nabídnout všem nadšencům a detailerům za zvýhodněné ceny a to jako jediný v ČR bez smlouvy a bez minimálních odběrů. 

O grafiku a design se postaral Ota Komárek Děkuji