Můj příběh

Vítejte na pěkné klasice.

Jsem Michal a tento příběh se začal psát rokem 2018.

V roce 2018 jsem začínal koketovat s myšlenkou sjednotit a pomoci lidem, co mají rádi staré železo.

V létě 2019 se zrodila myšlenka pěkné klasiky, e-shopu, který si budou fanoušci do jisté míry tvořit sami.

Na jaře roku 2020 se sny staly skutečností a eshop peknaklasika.cz od té doby dělá radost všem milovníkům aut.

Kdo jsem já?

Jsem fanoušek klasických aut, youngtimerů a třeba i veteránů a autodetailingu. Nejvíce mě baví značka Audi. 

Jsme tu hlavně pro Vás, ať máte problém s výběrem, chcete si popovídat o Vašem starém železu, nemůžete něco najít nebo mi poslat fotky a pár řádků o Vašem autě.

Klasická auta nemají jen dopravit člověka z místa na místo, to zvládne i autobus, mají člověka těšit, užívat si jízdu, mají být krásná, ať už pěkný kukuč, hezká silueta v západu slunce, nebo pěkný zadek. 

Každé Vaše auto má svůj příběh, napište nám o něm. Jak jste k autu přišli? Kdo ho měl před Vámi? Je s Vámi několik generací? Chci slyšet hlavně ten Váš příběh.

Co Vám můžeme nabídnout?

Máme kosmetiku světových výrobců pro Vaši klasiku, od pneumatik, přes sedačky a plasty, až po péči o lak. Prodávané značky Auto FinesseGyeonSoft99Liquid ElementsBilt Hamber, The Collection a mnoho dalších. 

Pro péči o kůži máme značku Colourlock, která je certifiková přímo automobilkami a je špička v čistění a impregnaci všech druhů kůží.

Záleží nám na přírodě a kráse, proto u nás zakoupíte značku Natural ECO, která jako jedna z mála, má až 99,9% složek biologicky odbouratelných, tudíž nezatěžuje životní prostřední více než je potřeba. 

Taky jsme distributor prémiové značky Deturner pro Českou Republiku.

Zároveň se nám povedlo v roce 2021 jako první v České republice dovézt patentovaný kartáček na zvířecí srst od značky ANALAN až z daleké Californie (USA).

Značku Liquid Elements si sami dovážíme z Ennepetalu z Německa. 

Správná klasika by měla i úžasně vonět o to se postarají vůně známé značky California Scents. Prémiová značka Smell of Life nebo FRESSO inspirovaná světovými parfémy nebo Auto Finesse a Liquid Elements závěsné klasické "stromečky" nebo vonné spreje.

Autokosmetiku můžeme nabídnout všem nadšencům a detailerům za zvýhodněné ceny a to jako jediný v ČR bez smlouvy a bez minimálních odběrů. 

Můžeme Vám nabídnout autoplachty, ať už prodyšné, aby se vašemu miminku dobře spinkalo na suchém místě, nebo nepromokavé, když už spinká venku. Máme i odolnější, když spinká třeba pod stromem.

Na jaře roku 2022 otvíráme naší prodejnu s autokosmetikou a autodetailingem v Západních Čechách Konkrétně jsme v Plzni Majerova 1967/10, kde radíme zákazníkům s výběrem kosmetiky přímo pro jejich potřeby. Chápeme, že značek je velké množství a může to být až matoucí, proto jsme tu my abych vám poradily!

O grafiku a design se postaral Ota Komárek Děkuji