PRODEJNA JE JIŽ ZAVŘENA, PRO VÝDEJ OBJEDNÁVEK NÁS KONTAKTUJTE!

Prodejna

S hrdostí vám oznamujeme, že jsme pro vás otevřeli první kamennou prodejnu s autokosmetikou a autodetailingem v Plzni. V zádech máme několikaleté zkušeností v autodetailingu, proto vám rádi poradíme s výběrem, vám na míru.

Kde nás najdete? 

Otevírací doba:

Po 9-12 12:30-17

Út 9-12 12:30-19

St 9-12 12:30-17

Čt 9-12 12:30-19

Pá 9-12 12:30-17

So ZAVŘENO

Ne 9-14

 

Služby na prodejně: 

Prodejna není jen o nákupu a hned pryč, u nás jsme to pojali jako showroom všeho, co se okolo autokosmetiky otře, včetně všech novinek. 

Vybudovali jsme v podstatě ráj detailera, ale nebojte vaše přítelkyně, když už jí to nebude bavit celé to s vámi prolézat, se u nás posadí, rádi jí nabídneme kávu, čaj nebo něco osvěžujícího z naší Coca-Cola lednice :). 

V Plzni vám nabídneme značky jako Deturner, Auto Finesse, Gyeon, Soft99, Bilt Hamber, Liquid Elements, Rupes, Vikan, Colourlock a mnoho dalších okamžitě k odběru, ovonění, u leštiček potěžkání atp. Nejste si jistí? Zeptejte se!

Poradenství! Velké téma. Víte, že vám úplně nesedí čistič kol, ale nejste moc zběhlý a nejste si výběrem úplně jistý? Tak si od nás nechte poradit nebo doporučit. Budeme se vyptávat a hodně, ale to jen proto, abychom vám doporučili produkt přesně pro vaše potřeby, abyste byl maximálně spokojený. 

Další výhoda kamenné prodejny je možnost si zboží osahat. To platí zejména o leštičkách, vapkách, parních čističích atp. 

Výdejna. Pro místní Plzeňáky, nabízíme odběr zásilek z našeho e-shopu zdarma. 

Spolupráce s DPD nás posunula zas o kousek dále. Ne jenom, že se k vám balíky dostanou ještě rychleji, ale máme tu i Pick-up. Vyzvedněte si u nás balíček a spojte to s nákupem nebo popovídáním si s námi. Nově pro vás máme Výdejnu Balíkovny.

Prodejna nebo chcete-li showroom, je napěchovaný tou nejlepší autokosmetikou světových výrobců. Všechny znáte z našeho e-shopu, ale máme tu i drobnosti, které se na e-shop nedostanou a zůstanou exkluzivní pouze pro showroom. 

Nově otvíráme na prodejně OUTLET. Jedná se o zboží, které nechceme posílat zákazníkům z důvodu poškození etikety, rozbalené zboží, bez rozprašovače, rozbité víčko, barevná odchylka atp. Zkrátka zboží plně funkční, ale za 50% běžné ceny. Je nám líto takové zboží vyhodit nebo znehodnotit, pokud ho nespotřebujeme my, vám jistě poslouží. OUTLET bude jen a pouze na prodejně, nejedná se o eshopové zboží!

U nás můžete platit platební kartou VISA, MasterCard nebo v hotovosti, záleží na vás a vašem pohodlí. 

Největší výběr autokosmetiky a potřeb pro autodetailing v Plzni západních Čechách.