DO 29.1. probíhá akce na značky Deturner, Auto Finesse a Gyeon. PŘEDZÁSOBTE SE NA SEZONU!

Prodejna

S hrdostí vám oznamujeme, že jsme pro vás otevřeli první kamennou prodejnu s autokosmetikou a autodetailingem v Plzni. V zádech máme několikaleté zkušeností v autodetailingu, proto vám rádi poradíme s výběrem, vám na míru.

Kde nás najdete? 

Otevírací doba:

Po 9-12 12:30-17

Út 9-12 12:30-19

St 9-12 12:30-17

Čt 9-12 12:30-19

Pá 9-12 12:30-17

So ZAVŘENO

Ne 9-14

 

Služby na prodejně: 

Prodejna není jen o nákupu a hned pryč, u nás jsme to pojali jako showroom všeho, co se okolo autokosmetiky otře, včetně všech novinek. 

Vybudovali jsme v podstatě ráj detailera, ale nebojte vaše přítelkyně, když už jí to nebude bavit celé to s vámi prolézat, se u nás posadí, rádi jí nabídneme kávu, čaj nebo něco osvěžujícího z naší Coca-Cola lednice :). 

V Plzni vám nabídneme značky jako Auto Finesse, Gyeon, Soft99, Meguiar´s, Bilt Hamber, Liquid Elements, Rupes a mnoho dalších okamžitě k odběru, ovonění, u leštiček potěžkání atp. Nejste si jistí? Zeptejte se!

Poradenství! Velké téma. Víte, že vám úplně nesedí čistič kol, ale nejste moc zběhlý a nejste si výběrem úplně jistý? Tak si od nás nechte poradit nebo doporučit. Budeme se vyptávat a hodně, ale to jen proto, abychom vám doporučili produkt přesně pro vaše potřeby, abyste byl maximálně spokojený. 

Další výhoda kamenné prodejny je možnost si zboží osahat. To platí zejména o leštičkách, vapkách, parních čističích atp. 

Výdejna. Pro místní Plzeňáky, nabízíme odběr zásilek z našeho e-shopu zdarma. 

Spolupráce s DPD nás posunula zas o kousek dále. Ne jenom, že se k vám balíky dostanou ještě rychleji, ale máme tu i Pick-up. Vyzvedněte si u nás balíček a spojte to s nákupem nebo popovídáním si s námi. Nově pro vás máme Výdejnu Balíkovny.

Prodejna nebo chcete-li showroom, je napěchovaný tou nejlepší autokosmetikou světových výrobců. Všechny znáte z našeho e-shopu, ale máme tu i drobnosti, které se na e-shop nedostanou a zůstanou exkluzivní pouze pro showroom. 

Nově otvíráme na prodejně OUTLET. Jedná se o zboží, které nechceme posílat zákazníkům z důvodu poškození etikety, rozbalené zboží, bez rozprašovače, rozbité víčko, barevná odchylka atp. Zkrátka zboží plně funkční, ale za mnohdy směšné ceny. Je nám líto takové zboží vyhodit nebo znehodnotit, pokud ho nespotřebujeme my, vám jistě poslouží. OUTLET bude jen a pouze na prodejně, nejedná se o eshopové zboží!

U nás můžete platit platební kartou VISA, MasterCard nebo v hotovosti, záleží na vás a vašem pohodlí. 

Největší výběr autokosmetiky a potřeb pro autodetailing v Plzni západních Čechách.