Omezujeme odpady, využíváme recyklovatelné a jednou použité výplně a krabice. Záleží nám na přírodě!
Akce Tip
Značka: peknaklasika.cz

SET - Jsme na zimu připravený

3 515 Kč 3 904 Kč Sleva 10 %
Vyprodáno

Set připravte své auto na zimu. S naší sadou bude vaše autíčko ochráněné před solí břečkou, sníží se riziko koroze a následné čistění a umývání bude daleko jednodužší díky hydroefektu tzv. beadingu. 

Kategorie: Tipy na dárky

S naší sadou bude vaše autíčko ochráněné před solí břečkou, sníží se riziko koroze a následné čistění a umývání bude daleko jednodužší díky hydroefektu tzv. beadingu. 

V sadě máte kompletní dekontaminaci, která je nezbytná pro přilnutí vosku k laku a násobně prodlužuje životnost laku. Gyeon IRON - odtraňovač polétavé rzi z laku odstraní veškeré částečky železa a rzi z brždění z laku i z kol. Gyeon TAR - odstraňovač asfaltu a lepidel z laku odstraní nalepený asfalt, všichni jezdíme po silnicích a asfaltu na laku se nikdo z nás nevyhne. Kompletní set pro mechanickou dekontaminaci tzv. Clayování, díky kterému dokonale vyčistíte z laku i zapečené nečistoty. 

Gyeon Prep - Odmaštění je nezbytnost před voskováním, aby vosk dokonale přilnul. Může se stát že na laku zůstanou zbytky lubrikace to vyřeší prep aby vosk dokonale přilnul rovnoměrně po celém autě. 

Soft99 Fusso coat - LEGENDA v rámci syntetických vosků. Syntetické vosky mají vyšší chemickou odolnost, dokážou delší dobu odolávat soli a nečistotám kterých je v zimě násobně více. Fusso bezproblému přežije celou zimu, tím bude vaše autíčko v pohodě ochráněné před nejhorším obdobím pro auto. 

Samozřejmostí je příslušenství - utěrka Liquid Elements Blue Breeze pro rozleštění laku, aplikátor pro nanesení vosku a plastové madlo pro pohodlné navoskování. 

Sada obsahuje:

Pro detailní popis produktů klidněte na produkt.  

Gyeon IRON 1000 ml

Gyeon TAR 1000 ml

Auto Finesse Clay bar kit

SOFT99 New Fusso Coat - Syntetický vosk

Gyeon PREP 1000 ml

Liquid Elements Blue Breeze 2.0

Aplikátor oranžový mikrovláknový

Plastové madlo pro pohodlnější voskování a ruční leštění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: