Suede aplikátor pro keramické ochrany - malý

Malý aplikátor nebo chcete-li blok pro nanášení keramických ochran, materiál suede se postará o maximální šetrnost. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
69 Kč 57 Kč bez DPH
Suede aplikátor pro keramické ochrany - malý
53a30938 e61c 4381 b380 5702002cb1e7.c96006b4c942279e6f1dd85dbb43d7ce
Novinka

 Každý výrobce keramických ochran má pěnový blok s výměnitelnými suede hadříky. Problém je, že hadříky rychle tvrdnout a jsou pak na vyhození. Výměna hadříku může být zdlouhavá, než je na dílně najdete pak kreditkou zastrkat a až pak pokračovat v práci.

Nezoufejte máme řešení. SEUDE BLOK. Nemusíte měnit hadříky, jednoduše stačí blok otočit na suchou stranu a pokračujete v práci. Jasně celý blok je pak na vyhození, ale vzhledem k ceně to nehraje roli. máte 4 strany což se rovná 4 suede hadříkům. Nebude to levnější, ale bude to efektivnější a o co jiného při práci jde, než o efektivitu. 

Jak jednou zkusíte suede blok tak pak už budete chtít jen suede blok. Kompaktní rozměry, je to vážně drobeček, větší aplikátory jsou fakt na nanášení velkých ploch, ale členité nárazníky, sloupky, masky atp. nebylo možné efektivně nanášet. S tím je ted konec. 

Dá se blok prát? My vám to NEDOPORUČÍME! Za nás je to jednorázový blok, ale můžete ho dospotřebovat třeba na nanášení impregnace na pneumatiky nebo jiný méně náchylné materiály. 

Rozměr aplikátoru: 4cmx3,5cmx8cm

Barva: Fialová

Materiál: Suede 

Výplň: Pěna

Země původu: Čína

Cena za 1ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: