Deturner Interior pack - Sada pro čistění a oživení interiéru

Výhodná sada pro čistění interiéru za pomocí Deturner Ready Interior Cleaner a oživené interiérových plastů a palubní desky za pomocí Deturner Interior Dressing jako bonus je Deturner kartáček pro snadnější čistění.

Dostupnost Skladem u dodavatele v EU
529 Kč 437 Kč bez DPH
Deturner Interior pack - Sada pro čistění a oživení interiéru
APC 0030
Tip Aktualizováno

Cenově zvýhodněná sada, která se hodí jako dárek pro každého, kdo o své autíčko rád pečuje a chce udržet vzhled interiéru stále svěží.

Sada obsahuje: 

Deturner Ready Interior Cleaner o objemu 500 ml

Ready Interior Cleaner je pH neutrální, univerzální čistič pro interiér s antibakteriálním účinkem připravený k okamžitému použití. Je vhodný na všechny povrchy interiéru jako jsou plasty, čalounění, stropnice a dokonce i na kůži.

Díky své pH neutralitě je vhodný na všechny povrchy bez obav z poškození a práci s ním vám zpříjemní jeho jemná vůně.

 Ready Interior Cleaner neobsahuje škodlivé látky jako jsou hydroxidy, EDTA a uhlovodíky. Produkt je navržen tak, aby vyčistil povrchové nečistoty, prach, mastnotu a zbytky impregnačních přípravků jedním tahem mikrovláknové utěrky. Pro odstranění odolných nečistot použijte kartáček na kůži nebo detailingový štětec.

Deturner Interior Dressing o objemu 250 ml

Deturner Interior Dressing je vyroben z přírodních složek, díky nimž všechny vinylové, plastové a gumové části interiéru získávají svou původní hydrataci a barvu.

V závislosti na typu plastu zanechá saténový nebo světle lesklý efekt. Díky UV filtrům chrání povrchy před vyblednutím a popraskáním. Vytvoří další ochrannou vrstvu. 

Snižuje přilnavost nečistot a má antistatický účinek, takže ošetřené povrchy nevyžadují tak častou péči. V interiéru zanechává příjemnou vůni.

Neobsahuje rozpouštědla, které mohou některé povrchy interiéru poškodit.

Jako bonus je v sadě kartáček který vám usnadní textilu i plastů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: