Gyeon Q2M VinylCleaner čistič interiérových plastů

Čistič plastů pro každodenní použití, zanechává přirozený, matný povrch s lehkými antistatickými vlastnostmi.

459 Kč 379 Kč bez DPH
Gyeon Q2M VinylCleaner čistič interiérových plastů
Objem: 500 ml
Skladem
459 Kč
379 Kč bez DPH

Q²M VinylCleaner je jemný vinylový čistič, který může být použit na všechny typy plastů, včetně těch lakovaných. Odstraňuje nečistoty a prach a zanechává v nich příjemnou matnou povrchovou úpravu. Q²M VinylCleaner je ideálním řešením pro každodenní použití.

Q²M VinylCleaner je jemný přípravek pro pravidelnou údržbu. Nazbarvuje nebo nezpůsobuje vyblednutí jakékoliv materiálu používaného v interiéru automobilů. Odstraňuje prach a lehké nečistoty, nezanechává žádné zbytky. Q²M VinylCleaner má lehké antistatické vlastnosti, což z něj činí skvělý každodenní produkt pro interiér Vašeho vozu.

Používejte pro každodenní stírání vnitřního obložení. Protřepejte nastříkejte na povrch a vytřete mikrovláknovou utěrkou. V případě, kdy je interiér silně znečištěn, ponechte na povrchu před setřením cca 30s působit, případně použíjte jemný detailingový kartáček.

Bezpečnostní list v českém jazyce po kliknutí -> Bezpečnostní list GYEON_Q2M_VinylCleaner

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe
Čistič: Připraven k použití
pH: Neutrální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
Rozdíly Vinyl a InterierDetailer 24.4.2023 10:09
Dobrý den, jaké jsou rozdíly mezi těmito přípravky kromě toho, Gyeon Detailer je s alkoholem?
Odpovědět
Rozdíly Vinyl a InterierDetailer 24.4.2023 10:17
Dobrý den, VinylCleaner je pouze čistič. Jediné co má za úkol je plasty zbavit nečistot, mastnoty atp. Interiérový detailer je produkt na alkoholové bázi a používá se na otření displeje od otisků prstů, setření prachu. Plastům přidá antistatický povrch, aby na nich tolik neulpíval prach. Plasty nijak neochrání ani nezabarvuje. Vynechal jste výživu plastů. Gyeon Q2M Preserve ta plasty ochrání proti UV záření a zastaví stárnutí. Zanechá povrch matný jako originál.

Podobné produkty