Bilt Hamber Auto-Foam - aktivní pěna

Aktivní pěna šetrná k naneseným ochranám a k laku. Sice nevytváří hustou pěnu, ale o to lépe funguje. Bilt Hamber Auto-Foam je pěna nové generace nejvyšší možné kvality.

od 829 Kč od 685 Kč bez DPH
Bilt Hamber Auto-Foam - aktivní pěna
Objem: 5 litrů
Termín dodání 4-5 dní
829 Kč
685 Kč bez DPH
Objem: 25 litrů
Termín dodání 4-5 dní
3 890 Kč
3 215 Kč bez DPH

Nemá vlastně žádný smysl používat drahé vosky a sealanty při snaze dosáhnout co největšího lesku, pokud nemáme "zmáknuté" základní principy mytí auta. Většinu poškození a nedokonalostí laku, které se těmito vosky snažíme zamaskovat, vznikají na základě nedokonalé přípravy před nanesením vosku nebo sealantu. Je potřeba eliminovat na minimum tyto špatné postupy, které by poškozovaly lak. I když se snažíme být opatrní při mytí auta, někdy děláme chyby. Pěna Auto-Foam je výsledkem rozsáhlého výzkumu a vývoje v Bilt Hamber. Auto-Foam ještě více snižuje možnost poškození, lak dokáže očistit a připravit např. na voskování. Auto-Foam je nová generace aktivní pěny prvotřídní kvality, pěna na vodní bázi určená k mytí znečištěných laků vozidel před mytím šamponem. Aktivní pěna Bilt Hamber je použitelná ve všech běžných pěňovacích nástavcích. Ředí se v poměru 1/25.

Nechte na autě působit 5 minut a opláchněte proudem vody.

Tato pěna není určená pro vytváření efektní husté sněhové pěny, která vydrží dlouhé minuty, ale je to ryze funkční pěna, která umí nabídnout maximální odmočení nečistot a následný snadný oplach vodou. 

Auto-Foam je vyrobena z biologicky odbouratelných sloučenin, je mimořádně účinná vůči špíně, ale maximálně šetrná k laku. Její speciální složení bez rozpouštědel zajišťuje, že i pravidelné použití nepoškozuje lak. Tvrdě pracující povrchově aktivní látky napadnou a proniknou i do nejodolnějších silničních nečistot a špíny, aniž by bylo třeba ručního zásahu. Během působení aktivní pěny se bubliny systematicky spouštějí a pohybují, což zlepšuje čistící účinek. Účinky silničního znečištění jsou neutralizovány tím, že jsou vázány ve směsi povrchově aktivních látek a následně zvednuty z lakovaných povrchů a fyzicky odstraněny, což minimalizuje škody na laku (poškrábání).

Jak používat aktivní pěnu Bilt Hamber Auto-Foam V2

  • Základem úspěchu je správný poměr naředění. Tím začněte.
  • Auto před nastříkáním aktivní pěny celé opláchněte vapkou.
  • Zbavíte tak karoserii těch nejhrubších nečistot a uděláte tak prostor pro lepší působení aktivní pěny.
  • Aktivní pěnu nastříkejte na celé auto, není třeba dělat po částech.
  • Vždy pracujte ve stínu a hlídejte si, aby byla karoserie chladná, auto nesmí být rozpálené, ale ani nesmí být zmrzlé - např. po noci, kdy bylo pod nulou.
  • Nechte 5 až 10 minut působit a následně opláchněte silným proudem vody.
  • Pokračujte v dalším kroku mytí, resp. předmytí karoserie.

Objem 5 nebo 25 litrů

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty