Good Stuff

 

Good Stuff jsou skvělé autokosmetické produkty zejména pro začátečníky a mírně pokročilé detailery. Vynikající poměr cena/výkon dělá z Good Stuff konkurence schopnou značku. 

O Good Stuff
Historie Good Stuff začala v roce 2015 v Polsku s myšlenkou poskytnout kompletní péči pro automobil pro začátečníkům a mírně pokročilým detailerům, vždy s nejlepším poměrem cena/efektivita. Veškeré produkty byly tedy od počátku bezpečné a založené hlavně na snadné použitelnosti. 

První 3 roky jednalo o typicky "polské" produkty, které jen kopírovali sortiment ostatních řadových výrobců. V roce 2018 však nastal zlom, kdy si u Good Stuff uvědomili, že uživatel hledá mnohem sofistikovanější přípravky a příslušenství. Výrobce rozšířil sortiment o kompletní detailingové příslušenství, které již zajisté znáte pod názvem Work Stuff. Již v této době bylo vidět, jak moc si výrobce uvědomil nutnost změny. Work Stuff je od počátku vyráběn v Korei a na dalších světových místech, z kterých pochází hvězdy jako Microfiber Madness či Gyeon. V polovině roku 2018 došlo ke kompletnímu redesignu mateřské značky Good Stuff a ke kompletním změnám receptur jednotlivých přípravků. Nyní Work Stuff a Good Stuff díky svým kvalitám a zpracování úspěšně obsazují přední příčky na evropských trzích, dokonce i v kolébce detailingu v Anglii.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
wheel kit
Tip
Good Stuff Wheel kit
Termín dodání 4-5 dní
1 199 Kč
GS WHEEL KIT
interior kit fn6v j2
Tip
Good Stuff Interior kit
Termín dodání 4-5 dní
1 199 Kč
GS INTERIOR KIT

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem