CarScope

Anglie je kolébkou autodetailingu a z Anglie pochází i značka CarScope. Henry White zakladatel značky je člověk, který se nespokojí ani s tím nejlepším. Zkrátka jeho produkty boří hranice, hlavně v oblasti kvality. Zkrátka to co se konvenčním značkám nevyplatí vyrábět z důvodu vysoké ceny, to vyrábí CarScope. Vše je zaměřené na kvalitu. Produkty vychází v menších uzavřených a otestovaných šaržích, jen tak se dá udržet maximální kvalita. Pokud někdo hledá kvalitu bez kompromisů, tak tady jí má! 

CarScope se specializuje na 2 oblasti detailingu.

Jedna oblast je tlakové mytí. Příslušenství pro vysokotlaké čističe, nebo chcete-li wapky. Spojky, krátké pistole, trysky, hadice, adaptéry, rychlospojky, záslepky a dokonce i filtraci vody. Vše vyráběné z těch nejlepších materiálů, opět v malých sériích, aby se udržela maximální kvalita. 

Druhá oblast se specializuje na detailingové produkty a příslušenství. Produkty jsou té nejvyšší možné kvality a vychází z dlouhodobého testování a nekonečného vylepšování receptury, pro maximální kvalitu. Produkty jsou vyráběné v malých šaržích, kde každá je otestovaná a pokud splňuje parametry je puštěná do prodeje. Stejně je tomu s příslušenstvím, které se pravidelně podrobuje testování, aby se udržela maximální kvalita. 

Značka Carscope neatakuje největší prodeje a asi nikdy nebude. CarScope si vybere opravdový fajnšmekr. Je to Rolls-Royce v oblasti autodetailingu a ten taky neprodává stovky tisíc kusů. Pokud chceš kvalitu a cena nejhraje roli tak zvol CarScope litovat nebudeš. 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem