CarScope Rotor Wheel Shampoo - šampon na kola

Šampon na kola, který si tvoříte sami. Chcete šampon bezpečný ke keramickým ochranám a keramickým kotoučům nebo velmi silný a účinný šampon pro odstranění zažraných nečistot? Odpověď je jediná ROTOR. 

Dostupnost Skladem (3 ks)
459 Kč 379 Kč bez DPH
CarScope Rotor Wheel Shampoo - šampon na kola
Carscope 03 05 22 website 3 2of41 1500x
Novinka

V CarScope jsou hlavy osvícené a už je nebavilo sledovat jak konkurenční značky prodávají běžný šampon i jiném balení jako šampon na kola. Vývoj byl těžký a nákladný, šampon na kola buď bude šetrný k ochranám, ale nebude účinný nebo naopak. Je velmi složité najít ten kompromis. CarScope s Rotorem to dokázali, udělali šampon, který si přizpůsobíte sami. Slabší šampon je naprosto bezpečný k ochranám i ke keramickým kotoučům ideální na běžné údržbové mytí. Naopak velká koncentrace z něj dělá velmi silný šampon, který je schopný efektivně rozpustit zažranou špínu a nečistoty. To je ideální k sezonímu mytí kol. Teď trochu z technické stránky ať víte co kupujete. Složení Rotoru z aklaických složek s přidanými inhibitory rzi, které pomáhají v boji proti korozi. Díky takovému složení, můžete ROTOR použít i jako šampon pro mytí podvozků.

Mytí vám navíc zpříjemný vůně podobný pánskému parfému. 

Jak to mám používat? 

Rotor můžete používat mnoha způsoby; 

Použití kbelíku

Přidejte 25 - 50 ml (v závislosti na tvrdosti vody) do 20litrového kbelíku, napěňte tlakovou myčkou a naneste na kola pomocí štětců, kartáčků a rukavic. 

Napěňovač na vapku

Zřeďte v poměru 10:1 v napěňovači a napěňte každé kolo. Rotor je velmi stabilní, takže bude stále pěnit i po ponechání v napěňovači po dobu několika týdnů. 

Pěnový pumpičkový postřikovač

Nařeďte 50 ml do 1litrového rozprašovače, napěňte každé kolo. 

Láhev s rozprašovačem

Zřeďte 50 - 100 ml, abyste vytvořili silnější čistič kol. 

 

Objem balení 500ml 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty