CarScope Flair Quick Detailer - rychlý dokončovací detailer

Finální detailer co vám sundá ponožky. Dodá autu neuvěřitelný lesk a v podstatě bez námahy, snadnost aplikace je až neuvěřitelně snadná. Kdo nezkusí neuvěří. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
599 Kč 495 Kč bez DPH
CarScope Flair Quick Detailer - rychlý dokončovací detailer
bottleredo 1of4 533x
Novinka

Flair je detailer, který se testoval ze všech produktů nejdéle a je doveden k maximální dokonalosti. Každý výrobce se hrne za maximálním leskem a u Flairu tomu není jinak, kde ale svoje konkurenty položil na lopatky je snadnost použití a variabilita použití.

Chcete detailer na sucho se snadným rozlešťováním - Flair!

Chcete detailer se skvělým chováním za mokra - Flair!

Chcete dodat autu pořádnou hloubku laku - Flair!

Teď to nejlepší co každý detailer musí mít a tou je vůně. Flair není běžný detailer a vůně pánského parfému nenajdete v žádném jiném detaileru. Většina detailerů jsou klasické hubolepy, tohle způsobí, že se ženský budou otáčet, kde je ten ALFA! Ofiko je to vůně tabáku a vanilky, ale koho to zajímá je to prostě můžná vůně!

Snadnost aplikace je nejdůležitější, nikdo se nechce s detailerem trápit a dlouze rozlešťovat nedej bože, aby se zadrhávala utěrka a to je poslední kapka. U Flairu byla snadnost aplikace a s ní i lubrikace detaileru priorita. Utěrka díky tomu krásně klouže po laku bez jediného zaškobrtnutí. Takhle to chcete!

Běžně se detailerem dosušuje a i Flair má vodu moc rád. V kontaktu s vodou nedělá fleky ani šmouhy. Krásně oddělí vodu od laku a dosuší poslední kapky. Voda se pak krásně vsákne do utěrky a je dílo dokonáno. 

Na sucho to umí taky. Auto je suchý jak Sahara, ale chybí mu třešnička na dortu. Takovej ten lesk za kterým se každý otočí a řekne si, "Tady někdo investoval hodně lásky". Přesně to Flair umí, z laku vytáhnout maximální hloubku a lesk. Kdy perleť jak jen hvězdné nebe.

Třešničkou na dortu jsou skvělé antistatické účinky. Málokterý detailer má takové odpozuvání prachu. V létě je to nutnost, neustále "písek ze Sahary", na jaře pyl ze stromů. Tady Flair nechcete, tady ho potřebujete! 

Nemusíte se bát Flair je bezpečný pro všechny povrchy na autě. Lak je samozřejmost, ale skla, chromy, plasty to vše bude v pohodě i po zasažení. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: