BLO AIR-RS

AIR-RS úžasný pomocník pro sušení vaší klasiky, s 5ti metrovou hadicí a 5ti mentrovým kabelem, bez problému oběhnete celé auto a vysušíte každý záhyb karoserie.

Dostupnost Na dotaz
5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH

Vysoušeče BLO, vyvinuté a navržené v USA, jsou vhodné pro každého - od nadšenců, kteří chtějí odfouknout každou kapku vody, až po profesionální detailery, kteří potřebují rychlé a bezpečné sušení pro kvalitní prémiová vozidla.

 

Vysoušeče nabízejí bezkontaktní vysoušení vozidla, které zabraňuje vytváření škrábanců a hologramů ke kterým dochází při běžném sušení pomocí utěrek a ručníků.

AIR-RS je malý jednomotorový vysoušeč, s motorem o výkonu 5,5 HP(koně) a tím je idealní pro bezpečné a snadné vysoušení automobilů i motocyklů a k odstranění vody ze všech otvorů a huře přístupných míst. Je vybaven 5 metrovým kabelem a 5 metrovou hadicí, díky kterým nebudete mít problém snadno obejít vaše auto nebo motocykl. 

 

Použití sušičky BLO je nejen bezpečnější, ale také mnohem efektívnější a rychlejší, než použití sušicího ručníku. Vysoušeče BLO jsou navržené odborníky, používají vysoce výkonné motory a kvalitní komponenty. 

 

Technické specifikace:

  • Jeden motor s výkonem 5,5 koně
  • Rychlost foukání 225 km/h
  • 5 metrů dlouhá hadice
  • Plynulá regulace rychlosti
  • Ohřívaný a filtrovaný vzduch
  • 5 metrů kabel do zásuvky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: