Colourlock CABRIOVERDECK PFLEGESET - sada na střechy kablioletů

Tato sada nesmí chytbět v garáží žádného milovníka kabrioletu s plátěnou střechou! Navíc díky praktickému batůžku jí můžete mít vždy u sebe.

Dostupnost Termín dodání 4-5 dní
1 210 Kč 1 000 Kč bez DPH
Colourlock CABRIOVERDECK PFLEGESET - sada na střechy kablioletů
Colourlock CABRIOVERDECK PFLEGESET - sada na střechy kablioletů
Novinka

V sadě najdeme skvělý čistič Cabrioverdeck Reiniger, který plátěnou střehu šetrně, ale intenzivně vyčistí. Odstraní veškeré silniční skvrny a nečistoty, mechy a biologický odpad, dokonce i zbytky předešlých impregnací. 

V sadě je zároveň skvělý impregnační prostředek Cabrioverdeck Imprägnierung, který plátěnou střechu dokonale ochrání. Vytvoří na střeše neviditelnou bariéru, která střechu chrání před deštěm, vodou a způsobí daleko menší znečišťování. 

V sadě máte i veškeré příslušenství. 

Návod k použití:

Čištění: 

Čistič Colourlock Cabrioverdeck Reiniger důkladně protřepejte a vždy nejprve vyzkoušejte na méně viditelném místě. Čistič nastříkejte na suchý nebo mírně vlhký povrch plátěné střechy a kartáčem produkt zapravte do struktury povrchu. Platí pravidlo méně je více, radši postup vícekrát opakovat než dát více produkty, v tomto případě účinější nebude jen plýtváte. Produkt nechte 5-10 minut působit podle počasí. Pracujte vždy ve stínu a v dostatečné vzdálenosti od zdrojů tepla např radiátory, výstupy klimatizací a tepelných čerpadel atp. Poté produkt tlakem vody oplachujte dokud se nevyplaví všechny nečistoty a všechen čistič. Nechte střechu vyschnout nebo vysušte sušícím ručníkem.

Impregnace: 

Impregnaci Cabrioverdeck Imprägnierung 500 ml důkladně protřepejte a nejprve vyzkoušejte na méně viditelném místě. Před aplikací důkladně olepte a překryjte všechny lakované a skleněné povrchy. Poté impregnaci nastříkejte ze vzdálenosti cca 40cm rovnoměrně po celém povrchu střechy křížovými pohyby. Produkt nechte zaschnout. Doporučujeme dvojí nanesení (ve dvou vrstvách) z důvodu provázání a lepší celistvosti impregnace. Po vyčistění je vždy nutné impregnaci nanést znovu. 

Obsah balení vystačí na 1-2 střechy podle znečistění a velikosti. 

 

Obsah balení praktického batůžku: 

  • 1ks Colourlock praktický batůžek "ALL ABOUT THE INTERIOR"
  • 1ks Colourlock Cabrioverdeck Reiniger 500ml 
  • 1ks Colourlock Cabrioverdeck Imprägnierung 500ml 
  • 1ks Colourlock Kartáč
  • 1ks Velká houbička 
  • 1ks Colourlock utěrka z mikrovlákna
  • Návod k použití

Cena za celou sadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: