PRODEJNA JE JIŽ ZAVŘENA, PRO VÝDEJ OBJEDNÁVEK NÁS KONTAKTUJTE!

COLOURLOCK RAULEDER & TEXTIL IMPRÄGNIERUNG impregnace textilu a broušené kůže

Ochranný impregnační přípravek na bázi nanotechnologie určený pro ochranu všech druhů broušených kůží a textilních materiálů.

od 280 Kč –25 % od 210 Kč od 174 Kč bez DPH
COLOURLOCK RAULEDER & TEXTIL IMPRÄGNIERUNG impregnace textilu a broušené kůže
COLOURLOCK RAULEDER & TEXTIL IMPRÄGNIERUNG 200 ML
Akce
od 280 Kč –25 %
COLOURLOCK RAULEDER & TEXTIL IMPRÄGNIERUNG 500 ML
Akce
Objem: 500 ml
Vyprodáno
380 Kč
285 Kč
236 Kč bez DPH
COLOURLOCK RAULEDER & TEXTIL IMPRÄGNIERUNG 200 ML
Akce
Objem: 200 ml
Vyprodáno
280 Kč
210 Kč
174 Kč bez DPH

Broušená kůže a textil nemá z výroby žádnou ochranu. Proto veškeré tekutiny a znečištění ihned pronikají až do hloubky vlákna a poté je velmi obtížné jimi vzniklé skvrny odstranit. Aby se tomu zabránilo je nezbytné vždy před začátkem a v průběhu užíváním tyto materiály pravidelně ošetřovat ochrannou impregnací.

Rauleder & Textil Imprägnierung je impregnační přípravek na bázi nanotechnologie určený pro ochranu všech druhů broušených kůží a textilních materiálů.

Snadno proniká hluboko do povrchu, kde vytváří kolem vláken ošetřeného materiálu transparentní ochrannou vrstvu s odpuzovacím efektem, která zabraňuje vniknutí vody, vzniku skvrn a lesklých mastných ploch, které jsou častým problémem u broušených kůží. Zároveň uchovává povrch prodyšný, takže impregnovaný materiál dýchá a neplesniví.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Nanášejte na předem očištěný a osušený povrch. Před použitím sprej důkladně protřepejte! Prostředek vyzkoušejte na malém, méně viditelném místě! Nádobu držte ve svislé poloze. Impregnační přípravek nanášejte ve dvou tenkých, rovnoměrných vrstvách ze vzdálenosti cca 30 - 40 cm. Po nanesení povrch kůže vlivem vlhkosti ztmavne. Ponechejte 2 hodiny přirozeně vyschnout.

UPOZORNĚNÍ:

Chraňte před dětmi! Nádoba je pod stálým tlakem! Po spotřebování neprorážejte obal. Nevhazujte do ohně! Nestříkejte na horké povrchy nebo ohně! Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad 50 ̊C!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

10 ewocar Cabrio scaled
Akce Novinka
487 Kč
649 Kč (–24 %)
EW_CABRIO