Interiérová vůně Foen Vanilla (500 ml)

parfém nejen do auta, vanilka + mandarinka + limetka a mandarinka, 500 ml

Dostupnost Skladem (1 ks)
329 Kč 272 Kč bez DPH
Interiérová vůně Foen Vanilla (500 ml)

Parfém Foen Vanilla

Objevte vůni vanilky s přídavkem citrusů. Intenzivní a mírné aroma uklidňuje a vytváří atmosféru vedoucí k relaxaci. Je úžasné, kolik toho lze získat z rostliny spojené s chutí zmrzliny, aromatického koření a vzdušného bílého květu. Objevte osvěžující vánek smíchaný s ovocem. Pociťte univerzální vůni, která i přes svou intenzitu nedráždí čich, je přirozená a dodává interiéru potřebné osvěžení.

Složení vůně Foen Vanilla

Vanilka
Pokud je váš život ve velkém stresu, vůně vanilky je skvělý způsob, jak uklidnit nervy, ovládat emoce a také si oddechnout. Vanilkový tón patří mezi jemné, sladké a kořenité vůně. Smyslně se drží ve vzduchu, aby za chvíli zmizel pod příkrovem citrusů.

Mandarinka
Jemná kompozice doplněná sladkou mandarinkou připomínající orientální tropické pralesy a relaxaci na plážích Madagaskaru. Foen Vanilla je smyslná cesta vytvořená bezpečnou, tlumenou, ale silnou vonnou kompozicí. Mandarinka je dynamický, výrazný a smyslný akord.

Limetka a mandarinka
Pociťte svěží a pozoruhodně citrusové aroma, které přenese vaše smysly do středomořského klimatu. Stimulující a výživný tón dodává energii a špetku šílenství. Díky němu je celá kompozice osvěžující a dynamická.

Kde všude najde parfém Foen uplatnění

Kromě interiéru auta parfémy Foen úspěšně osvěží i místnosti v domácnosti. Mají pozitivní vliv na pohodlí a pohodu hostů a členů domácnosti. Dodávají trvalé aroma, skrývají nepříjemný zápach a dotvářejí každodenní péči o auto a pokoj. Postarejte se o příjemnou atmosféru ve svém interiéru. Ať se v něm každý cítí výjimečně!

Jak se vůně Foen aplikuje

  • Před použitím lehce protřepejte.
  • Vůně by měla být nanášena na povrch, nikoli rozprášena do vzduchu.
  • V závislosti na velikosti místnosti nebo interiéru auta nastříkejte 6 až 7 krát na několik míst.
  • Aby bylo dosaženo dlouhodobého účinku, měla by se vůně nanášet opakovaně každý den po dobu přibližně 2 týdnů.
  • Poté stačí nanášet pouze jednou týdně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: