Koch Chemie Hand Wax W0.01 - Vosk pro ruční voskování

Dostupnost Termín dodání 4-5 dní
2 858 Kč 2 362 Kč bez DPH
Koch Chemie Hand Wax W0.01 - Vosk pro ruční voskování

Popis přípravku: Hand Wax W0.01 je prémiový vosk pro voskování hydrofobních lakovaný povrchů. Zanechává na lakovaných dílech vysoký lesk. Hand Wax W0.01 obsahuje prémiový karnaubský vosk, který ošetřené plochy dlouhodobě chrání a konzervuje. Konzervační komponenty vytvářejí hladký a lesklý povrch s velmi dobrou hydrofobitou (vodu odpuzující povrch). Rozjasňuje barvy a povrch laku je vysoce lesklý. Hand Wax W0.01 se nanáší v jemné vrstvě, a proto je potřeba malé množství přípravku. S přípravkem Hand Wax 0.01 ošetříte asi 25 vozidel.

Okruh použití: Lakované povrchy a vnější plastové díly na osobních, užitkových vozidlech, motocyklech atd.

Použití:

  1. Před vyleštěním je nutné vozidlo důkladně umýt alkalickým výrobkem tzv. předmytí. Nepoužívejte žádné šampony s voskem.
  2. V případě, že je povrch vozidla znečištěn polétavou rzí, pryskyřicí ze stromů nebo asfaltem. Použijte přípravky chemické dekontaminace.
  3.  Pro důkladné vyčištění laku je potřeba lak vyclayovat. Použijte produkty mechanické dekontaminace.
  4.  Chcete-li voskovat silně až středně poškozené laky, leštěte lak pomocí orbitální leštičky. Leštící pastu a kotouč zvolte dle poškození a tvrdosti laku.
  5. Pro mírně poškozené laky a pro odstranění hologramů použijte jemné pasty a orbitální leštičku.
  6. Před samotnou aplikací přípravku Hand Wax W0.01 je potřeba, aby byl ošetřovaný povrch čistý. Proto použijte odmašťovací přípravek, který lak zbaví zbytků leštících past a předešlých vosků. 

Lak by měl být nyní při kontrole za slunečního záření nebo denního světla bez škrábanců a hologramů. Po tomto kroku se už nesmí na lak sahat rukama/prsty. Používejte rukavice, aby nedošlo k problémům s nanášením vosku. Povrch je nyní připraven pro ruční voskování.

 

Objem: 125ml 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

the king of gloss bdb SOFT00177
q2 wax
1 239 Kč
G35043
kiwami blackb SOFT00193
00429a
729 Kč
SOFT00429
Soft99 Pearl & Metallic Soft Wax - syntetický vosk pro metalické laky SOFT00027
hydro wax SOFT00532