Naše velká sada na bezkontaktní myčku

S touhle sadou bude bezkontaktní myčka váš kámoš!

Dostupnost Skladem u dodavatele v EU
2 989 Kč 2 470 Kč bez DPH
Naše velká sada na bezkontaktní myčku

Bezkontaktní myčka se stane vaším kámošem k tomu je potřeba trochu stínu v blízkosti a máte o zábavu postaráno.

Nejdříve se umývají kola máme tady Deturner bloody wheels a štetec 21mm. Oboje je šetrné ke všem druhům kol i k leštěným límcům. Stačí nastříkat pošolíchat štětcem a spláchnout v případě potřeby klidně 2x, pokud jste jak já a necháte tam bordel hlavně v rohách. 

Druhý krok je samotné mytí, po tom, co jsme auto opláchli vodou, abychom ho zbavili volných nečistot, načepujeme vodu do skládacího kbelíku, který můžeme složit, aby nezabíral místo nebo ho použít na přenášení věcí, dno je plast, tak něco vydrží. Mikrovláknovou rukavicí a šamponem oběhnem celé auto, abychom ho zbavili silničního filmu a nečistot. Spláchnem vodou, klidně můžeme po částech, umýt bok za 10 kč spláchnout, předek a spláchnout atd..  

Přejedeme do stínu. Sušící ručník pobere velké množství vody a rychle a efektivně celé auto usuší. Pak už jen keramický detailer, aby příští mytí byla větší pohodička. Mokrá utěrka 2 sided na roztahání detaileru po dílu, suchá Ultra soft na doleštění šmouh a celé auto krásně bude odpuzovat vodu a méně se špinit. Když už jsme v tom mytí, tak vezmem rovnou okna Hydro Glass s wafflovou utěrkou nezanechají šmouhy a práce je pohodička. 

Se vším všudy do hodinky hotovo a auto vypadá fenomenálně a hlavně to i vydrží. 

Sada obsahuje: 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Naše malá sada na bezkontaktní myčku
1 405 Kč
SADA_MALA_MYCKA