Mikrovlákna

Naše zkušenosti a laboratorní testy ukázaly, že nejlepších výsledků při čištění a udržování mikrovláken lze dosáhnout, když se použije „čistý“ čistící prostředek. Žádná změkčovadla tkanin, žádná vůně, žádné barevné přísady - to je důvod, proč používat přípravky pro praní mikrovláken

Množství použitého produktu závisí na tvrdosti vody dodávané ve vaší oblasti. Máte-li systém čištění vody, použijte jen 10 ml na praní!

  • pH neutrální složení
  • Maximální spotřeba na 1 praní: 30 ml
  • Objem 500 ml

Vysoce kvalitní mikrovlákna jsou cenným doplňkem pro každého detailera. To je důvod, proč je péče o ně velmi důležitá. Přípravek pro praní mikrovláken může být používán pro jemné praní v pračce nebo pro ruční praní. Pomáhá odstraňovat nečistoty a důkladně čistit vlákna.

Staráme se o naši planetu a její budoucnost. Vzhledem k tomu, že se mikrovlákna často perou ve stejné pračce jako oblečení, jsou přípravky na praní mikrovláken zcela biologicky rozložitelné a bezpečné pro životní prostředí. Nejen, že uvnitř nejsou žádné vonné látky ani přísady, nejsou zde ani žádné škodlivé přísady ovlivňující ekosystém.

Jak se postarat o sušící ručníky a mikrovláknové utěrky, rukavice a aplikátory?
Pro praní mikrovláknových ručníků doporučujeme použít prací prostředek vhodný pro praní mikrovláken.
Mikrovlákna vyperte buď ručně, nebo v pračce na program ruční praní při teplotě do 40 st
Neždímejte, nepoužívejte žádné další aviváže, nesušte v sušičkách!
Po vyjmutí z pračky ručník vymačkejte a zavěste do větrané místnosti a ponechte vyschnout přirozenou cestou.
Po vyschnutí ručník překartáčujte jemným kartáčem (rozčešete tím vlákna)