SOFT99 Glaco DX - tekuté stěrače nejnovější generace

Nejnovější generace tekutých stěračů z řady Glaco od světoznámého SOFT99. Fungují díky nejnovější technologii SARF a díky 3D ergonomickému aplikátoru je aplikace ještě snadnější.

Dostupnost Termín dodání 4-5 dní
489 Kč 404 Kč bez DPH
SOFT99 Glaco DX - tekuté stěrače nejnovější generace
glaco dx plynna wycieraczka
Novinka

Glaco DX je nejnovější generací řady povlaků na sklo a okna Glaco, která poskytuje bezkonkurenční vodoodpudivost, snadnou aplikaci a ergonomii aplikace. Vyzkoušejte Glaco DX a objevte nejvyšší úroveň bezpečnosti a pohodlí při jízdě v dešti.

Glaco DX využívá nově vyvinutou technologii SARF (Strong Adhesion + Rapid Finish), která zkracuje dobu spojení mezi povlakem a sklem na pouhých 5 minut. Sleštění povlaku se stalo úžasně snadné a pevnost spojení zaručuje trvanlivost až 4 měsíce. Povlak navíc vytváří ultra hladký film, který odpuzuje vodu s bezkonkurenční silou a rychlostí.

Aby novinek nebylo málo tak Glaco DX zaručuje nejsnadnější proces aplikace. 

Integrované aplikátory jsou napříč celou značkou Glaco a v případě Glaco DX je aplikátor evolucí svých předchůdců. Zcela novou funkcí je pohyblivá aplikační hlava, která se přizpůsobí tvaru čelního skla, což usnadňuje a urychluje aplikaci. To umožňuje snadnou práci na jakémkoli typu vozidla nebo na jedinečně tvarovaných čelních sklech. Navíc má nyní plstěný aplikátor větší obdélníkový tvar, díky čemuž je mnohem jednodušší dosáhnout do rohů oken a efektivně rovnoměrně pokrýt celý povrch.

Představení DX Glaco

Ve videu uvidíte představení nové technologie SARF, zároveň se podíváte i na aplikaci. 

Glaco DX je nejnovější generací řady povlaků na sklo a okna Glaco, která poskytuje bezkonkurenční vodoodpudivost, snadnou aplikaci a ergonomii aplikace. Vyzkoušejte Glaco DX a objevte nejvyšší úroveň bezpečnosti a pohodlí při jízdě v dešti.

Glaco DX využívá nově vyvinutou technologii SARF (Strong Adhesion + Rapid Finish), která zkracuje dobu spojení mezi povlakem a sklem na pouhých 5 minut. Sleštění povlaku se stalo úžasně snadné a pevnost spojení zaručuje trvanlivost až 4 měsíce. Povlak navíc vytváří ultra hladký film, který odpuzuje vodu s bezkonkurenční silou a rychlostí.

Aby novinek nebylo málo tak Glaco DX zaručuje nejsnadnější proces aplikace. 

Integrované aplikátory jsou napříč celou značkou Glaco a v případě Glaco DX je aplikátor evolucí svých předchůdců. Zcela novou funkcí je pohyblivá aplikační hlava, která se přizpůsobí tvaru čelního skla, což usnadňuje a urychluje aplikaci. To umožňuje snadnou práci na jakémkoli typu vozidla nebo na jedinečně tvarovaných čelních sklech. Navíc má nyní plstěný aplikátor větší obdélníkový tvar, díky čemuž je mnohem jednodušší dosáhnout do rohů oken a efektivně rovnoměrně pokrýt celý povrch.

glacodx3

Návod k použití: 

  1. Auto důkladně umyjte a vysušte
  2. Vyčištěte skla pomocí leštěnky Glaco Glass Compound nebo Glass Compound Z. 
  3. Odstraňte uzávěr a umístěte přípravek na sklo, lehce zmáčkněte lahvičku, aby se nasákla plstěná část aplikátoru. 
  4. Přípravek naneste rovnoměrně křížovými pohyby při jemném tlaku na okno. 
  5. Nechte produkt zaschnout 5-10 minut. 
  6. Setřete produkt navlhčenou utěrkou. 
  7. Doleštěte zbytky produktu suchou utěrkou dokud nebude sklo dokonale průzračné.
  8. Užívejte si klouzání kapek po skle.

 

Objem: 110ml 

Trvanlivost: až 4 měsíce

Aplikace: až 10 čelních oken 

Prezentační video od SOFT99 včetně ukázky aplikace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

ultraglacob
599 Kč
SOFT10310
quick
779 Kč
G35048
rollonb
449 Kč
SOFT04107
wjeta
499 Kč
SOFT04169
15 glass
Novinka
729 Kč
EW_GLASSPRO