Nakupujete to nejlepší

Nakupujete značky, které si nás i naše zákazníky získali svojí kvalitou. Vybíráme na trhu jen takové značky, které jsou vyjímečné poměrem cena/kvalita, funkčností a kvalitou surovin. Zkrátka to nejlepší na trhu. 

Rádi zkoušíme nové značky a snažíme se být objektivní. Naši zákazníci si zaslouží pravdu a ne jen naleštění marketing na konci Autosalonu  .

Každý z vás používá autokosmetiku trochu jinak, preferuje jiné značky a proto jsme tu my! Abychom vám nezaujatě poradili produkt s kterým budete spokojený, protože u nás je spokojenost zákazníka jen na prvním místě. 

Díky značkám u kterých jsme výhradní dovozci dokážeme zajistit exkluzivitu a nejnižší možnou cenu na trhu. 

a které značky u nás můžete zakoupit nebo poptat? 

Naše stálá nabídka značek: ANALANAngelWaxArieteAuto FinesseAutoland - NaturalBigBoiBilt HamberBLOCalifornia ScentsColourlockDETURNEREffaxFRESSOGood StuffGrit GuardGyeonLiquid ElementsMeguiar'sPIAARUPESScangripSmell of LifeSoft99The CollectionValetProWork Stuff

Mimo naší stálou nabídku značek pro vás umíme poptat i další značky, ty největší jsou ADBL, Absolute Wax, Angelwax, Carbon Collective, CarPro, Collinite, Dodo Juice, FicTech, Finish Kare, Flexipads, Gliptone, Good Stuff, InfinityWax, Imao, JBL (sluchátka), Koch Chemie, Kwazar, Labocosmetica, Liquid Elements (produkty), LARE, Mammoth, Menzerna, NexDiag, Poka Premium, PoorBoy´s, Rain-X, Sam´s Detailing, ScanGrip, Sholl, STJÄRNAGLOSS, TerShine, UniLite, ValetPro, Vertool, Work Stuff a Wowo´s. 

 

Seznam značek se bude neustále vyvíjet, chceme se rozvíjet a nabízet i menší a zajímavé značky, které důkladně testujeme a vybíráme jen to nejlepší. 

Nenašli jste svojí značku? Napište nám.