Specializujeme se na prodej autokosmetiky a autodetailingových potřeb

Náš eshop je naše miminko a naše práce je zábava a naše hobby. Nakupujete od lidí, kteří autokosmetikou a autodetailingem žijí, svojí práci milují a dávají tomu maximum. 

Rozhodně prodej autokosmetiky nemáme jako bokovku tipu: dva regály na dílně a když zrovna není auto na kšeft, tak se balí zásilky. Zároveň není naše pozornost zaměřená na autohifi. Díky tomu víte, že kupuje autokosmetiku od lidí, co každý den řeší problémy spojené s autokosmetikou, naslouchají, vyřizují vaše dotazy a právě vy nám dáváte nápady jak vylepšit sortiment a každý rok se posouváme hlavně díky vám. 

Snažíme se každému zákazníkovi doporučit to nejlepší pro jeho potřeby. Každý zákazník je jiný a když stejcovi nesedí tohle, tak mu víc sedne ono. Díky obrovskému sortimentu je tu řešení pro každého. 

Máme až dětinskou radost z každé novinky a můžete si být jistý, že takový zápal nemá jen tak někdo. S napětím očekáváme novinky v sortimentu a když přijde den D máme husinu z představení. 

Přijďte se přesvědčit do prodejny, o autokosmetice dokážeme mluvit celé hodiny a dny a rozhodně návštěva u nás není minutová záležitost, vymluvíme vám díru do hlavy, protože nás autokosmrtika baví a potřebujeme vám sdělit všechno co k tomu patří.