Angelwax Dark Star Atomic QED - grafénový detailer

Nejmodernější grafénový detailer s životností až 6 měsíců ideální na přiživení ochrany.

Dostupnost Termín dodání 4-5 dní
689 Kč 569 Kč bez DPH
Angelwax Dark Star Atomic QED - grafénový detailer

Co je Grafén? 

Grafén je supertenká forma uhlíku strukturou podobná grafitu, jeden z nejpevnějších známých materiálů na světě. Na výšku má pouze jeden atom a je průhledný, v důsledku této de facto 2D struktury má speciální fyzikální vlastnosti. Ačkoli je grafen lehký a tenký (jedná se o nejtenčí známý materiál), vykazuje unikátní tuhost a extrémní mechanickou pevnost. Plátek grafenu je stokrát pevnější než stejně široký plátek té nejpevnější oceli, zároveň je však velmi pružný. Graphene je rovinná síť jedné vrstvy atomů uhlíku uspořádaných do tvaru šestiúhelníků spojených pomocí sp² vazeb. 

Kuriózním způsobem (s pomocí lepicí pásky) jej v roce 2004 objevili profesoři ruského původu Andre Geim, vědecký pracovník univerzity v Manchesteru a jeho kolega Konstantin Novoselov, kteří za jeho objev v roce 2010 získali Nobelovu cenu za fyziku.

Nejmodernější grafenový finální detailer, který byl vytvořen tak, aby vytvořil extrémně kluzkou a vysoce odolnou ochrannou vrstvu na povrchu Vašeho vozidla. Hladká povaha grafénu také pomáhá předcházet tomu, aby se nečistoty přichytávaly na ošetřené oblasti vozidla.

V kombu s grafenovým autošamponem Angelwax Dark Star Atomic Shampoo vytvoříte na povrchu automobilu souvislou hladkou ochrannou vrstvu, odolnou vůči působení kontaminací, soli a kyselých dešťů s životností 2-6 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: