Angelwax Dark Star Atomic Shampoo - grafénový autošampon

Nejmodernější autošampon s obsahem grafénu, vhodný zejména k údržbě keramických povlaků a keramických vosků. 

Dostupnost Termín dodání 4-5 dní
659 Kč 545 Kč bez DPH
Angelwax Dark Star Atomic Shampoo - grafénový autošampon

Co je Grafén? 

Grafén je supertenká forma uhlíku strukturou podobná grafitu, jeden z nejpevnějších známých materiálů na světě. Na výšku má pouze jeden atom a je průhledný, v důsledku této de facto 2D struktury má speciální fyzikální vlastnosti. Ačkoli je grafen lehký a tenký (jedná se o nejtenčí známý materiál), vykazuje unikátní tuhost a extrémní mechanickou pevnost. Plátek grafenu je stokrát pevnější než stejně široký plátek té nejpevnější oceli, zároveň je však velmi pružný. Graphene je rovinná síť jedné vrstvy atomů uhlíku uspořádaných do tvaru šestiúhelníků spojených pomocí sp² vazeb. 

Kuriózním způsobem (s pomocí lepicí pásky) jej v roce 2004 objevili profesoři ruského původu Andre Geim, vědecký pracovník univerzity v Manchesteru a jeho kolega Konstantin Novoselov, kteří za jeho objev v roce 2010 získali Nobelovu cenu za fyziku.

Co to způsobí v šamponu? 

ATOMIC SHAMPOO od Angelwax je nejmodernější grafenový autošampon, který byl vytvořen tak, aby zabránil poškození a poškrábání při mytí Vašeho vozidla. Lubricita vytvořená přidáním grafénu do tohoto složení šamponu umožňuje mycí rukavici bez námahy klouzat po povrchu vozidla, čímž se zabrání jakémukoli poškození povrchu laku. Obsažený grafen navíc ulpívá na povrchu vozidla a vytváří tak ochrannou vrstvu.

Doporučujeme jako údržbový šampon pro ochráněné laky v kombinaci s grafénovým detailerem AngelWax Dark Star Atomic QED.

Objem: 500ml 

Spotřeba asi 3-4 víčka na jedno mytí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autošampony
Příměs: Grafén

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: