Auto Finesse Mercury Metal Polish leštěnka na kovy

Leštěnka na různé druhy kovů na automobilu či motocyklu s ochrannou přísadou se zaměřením na maximální finiš.

Dostupnost Skladem
339 Kč 280 Kč bez DPH
Auto Finesse Mercury Metal Polish leštěnka na kovy
mercury
Aktualizováno

Na rozdíl od ostatních leštidel na kovy je Mercury ve formě lehké pasty, takže je její použití snadné v jakémkoliv okamžiku. Jemná brusiva a rozpouštědla pracují velmi rychle s vysokou efektivitou.Nanášejte idealně mikrovláknovým aplikátorem nebo hadříkem z mikrovlákna.

Nový nebo starý vůz? Je to prakticky jedno.

Takřka na každém voze naleznete kovovové díly, jako jsou koncovky výfuku, nášlapy nebo rámy, na kterých je vše vidět. Mít dokonale umyté auto a mít tyto díly zašlé, není v kurzu. A proto u Auto Finesse zařadili do sortimentu pastu Mercury Metal Polish jako dokonalý přípravek pro ošetření různých druhů kovu u vozidel a motocylu. Je vhodná pro leštění a čištění všech kovových částí, jako jsou víčka nádrží, límce kol, koncovky výfuku, kovové kryty, motocyklové díly, kovové čalounění apod.

Mercury Metal Polish je leštěnka zaměřená na zisk maximálního finiše a zároveň ochránění kovových povrchů v jednom kroku. Chcete-li leštit opravdu zašlý povrch, doporučujeme v prvním kroku použít Auto Finisse Mercury Metal Polish Xtreme, který je zaměřen na řeznou sílu. Dohromady se jedná o ultimátní combo, které je schopné rozjasnit takřka jakýkoliv kovový povrch.

 

Objem balení je 250 ml

Bezpečnostní list v českém jazyce po kliknutí -> Bezpečnostní list Auto_Finesse_Mercury

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
Pasta je vhodná pro: ruční leštění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: