Auto Finesse Mercury Metal Polish Xtreme řezná leštěnka na kovy

Leštěnka na různé druhy kovů na automobilu či motocyklu se zaměřením na maximální lešítící a čistící sílu.

Dostupnost Skladem
439 Kč 363 Kč bez DPH
Auto Finesse Mercury Metal Polish Xtreme řezná leštěnka na kovy
mercury xtreme
Aktualizováno

Mercury Xtreme je bezpečná pro použití na všechny typy kovů - včetně nerezové oceli, hliníku, chromu a mědi. Tato leštěnka na hloubkové čištění a restaurování kovů může dokonce opravit škrábance a jiné vady a tím oživit a obnovit již zašlý lesk. Je ideální pro rychlou a jednoduchou obnovu lesku zašlých límců kol, koncovek výfuku z nerezové oceli nebo i slitinových dílů motoru a chromových lišt.

Mercury Xtreme je směs těžkých brusiv, které jsou schopny zvládnout i ty nejnáročnější úkoly na jakémkoli holém kovovém povrchu. Toto složení nové generace, které je vybavené pokročilými brusivy, bylo vyvinuto k rychlému vyleštění  kovů s těžkým poškozením nebo silně znečištěných, či poznamenaných výraznou oxidcí. S neuvěřitelnou lehkostí obnovuje povrchy do jejich původní, brilantní povrchové úpravy.

Mercury Metal Polish Xtreme je leštěnka zaměřená na co nejrychlejší odstranění poškození, oxidace, nečistot, apod. Ačkoliv je povrch po použití Mercury Metal Polish Xtreme lesklý, můžete dosáhnout zrcadlového maxima za použití druhé leštěnky obsahující i sealant chránící povrch před další oxidací Auto Finesse Mercury Metal Polish. Dohromady se jedná o dvoukrokové ultimátní combo, které je schopné rozjasnit takřka jakýkoliv kovový povrch.

 

Objem balení je 250 ml

Bezpečnostní list v českém jazyce -> Bezpečnostní list Auto_Finesse_Mercury

Doplňkové parametry

Kategorie: Autokosmetika
Pasta je vhodná pro: ruční leštění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: