ChemicalWorkz DA15 Pro - Orbitální leštička

ChemicalWorkz DA15 Pro - Orbitální leštička s výkmitem 15mm

Dostupnost Termín dodání 4-5 dní
5 149 Kč 4 255 Kč bez DPH
ChemicalWorkz DA15 Pro - Orbitální leštička
chemicalworkz da15 pro exzenter poliermaschine
Novinka Tip

Ponořte se do světa řady Pro - naše nová řada leštiček ChemicalWorkz® Pro nastavuje nové standardy v oblasti excentrických leštiček - byla vyvinuta tak, aby splňovala i ty nejvyšší požadavky. Naše modely DA9 Pro Max, DA15 Pro a DA21 Pro jsou naše nové špičkové modely určené pro profesionální použití a nabízející bezkonkurenční výkon.

Vyzkoušejte si leštění laku auta na nejvyšší úrovni s leštičkou ChemicalWorkz® DA15 Pro - působivý výkon se snoubí s maximální přesností pro dokonalou korekci laku.

S bezkonkurenčním výkonem 1000 W, 15mm excentrickým pohybem a rychlostí 3000 až 5300 otáček za minutu je naše leštička DA15 Pro dokonalým nástrojem pro profesionály i nadšence pracující na nejvyšší úrovni. Při vývoji byl kladen zvláštní důraz na pokročilé technologie a robustní konstrukci.

Progresivní spínač plynu umožňuje jemné nastavení otáček v rámci rozsahu voliče pro přesné nastavení požadovaných otáček a jejich rychlé a nepřerušované nastavení v případě potřeby. Elektronická regulace otáček zajišťuje konzistentní výkon, zatímco odnímatelný 8m dlouhý kabel s měkkým povrchem zaručuje maximální flexibilitu a snadné skladování.

Jako cenná pracovní pomůcka se osvědčuje kruhové LED světlo, které uživateli pomáhá jasně rozpoznat již vyleštěná místa. To je obzvláště užitečné pro dosažení rovnoměrného výsledku. Kromě toho slouží kruhové LED světlo jako indikátor stavu otáčení leštícího kotouče. Snadno tak zjistíte, zda se stále otáčí v excentrickém pohybu. To zajišťuje nejen efektivní pracovní postup, ale také zabraňuje možným chybám a zajišťuje optimální výsledky leštění.

Silná a robustní leštička s vlastnostmi profi stroje.

Leštička DA15 Pro je standardně dodávána s rozsáhlým příslušenstvím. Kromě unašeče o průměru 125 mm je obsahem balení i potřebné montážní nářadí, náhradní uhlíky a robustní přenosná taška pro skladování.

Vlastnosti a výhody leštičky ChemicalWorkz DA15 Pro:

  • Typ leštičky: Excentrická
  • Provozní napětí: 230V/50Hz
  • Unašeč: 125 mm
  • Příkon: 1000 W
  • Otáčky: 3000 - 5300 ot/min
  • Výkmit: 15 mm
  • Délka kabelu: 8 m (odnímatelný)
  • Hmotnost: 3 kg
  • Elektronická regulace otáček
  • Kruhové LED světlo (bílé)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: