Colourlock LENKRAD PFLEGESET - sada pro renovaci volantu

Dostupnost Skladem (2 ks)
1 125 Kč 930 Kč bez DPH
Colourlock LENKRAD PFLEGESET - sada pro renovaci volantu

Sada na renovaci vašeho volantu, který už má něco za sebou. Díky téhle sadě si zvládne zrevovalovat kožený volant skoro každý. Na volantu je víc bakterií než na záchodě, proto je potřeba volant pravidelně pečovat a čištění a impregance by měla být samozřejmost. Přesto váš volant nevypadá nic moc? Tak s touhle sadou dostane druhou šanci. 

Návod jak na to: 

1. volant nejdříve vyčistěte přípravkem Lederreiniger. Přípravek nanášejte na houbičku (nikdy přímo kůži), mačkáním houbičky vytvořte pěnu a touto pečlivě vyčistěte povrch, poté setřete hadříkem.
2. odmastěte povrch přípravkem Reinigungsbenzin. Přípravek nanášejte na aplikační hadřík (ne přímo na kůži).
3. zbruste povrch pomocí brusné houby
4. opět odmastěte povrch přípravkem Reinigungsbenzin.
5. Barvu naneste na houbičku a tupováním aplikujte barvu na povrch, opět platí méně znamená více. Vysušte fénem bez použítí horkého vzduchu. Případné nerovnosti znovu vyhlaďte brusnou houbou a opět naneste tupováním v tenké vrstvě barvu.
6. Po 24 hodinách aplikujte přípravek Versiegelung. Tento přípravek naneste na hadřík, promněte a aplikujte v tenké vrstvě rovnoměrně po celém povrchu (netlačte). U starších a lesklých kůží povrch nejdříve ošetřete přípravkem Elephant Leather Preserver, který promnete v hadříku a takto jej rovnoměrně nanesete na povrch a nechejte 24 hodin působit. Teprve poté aplikujte přípravek Versiegelung.

Obsah sady:

Lederreiniger Mild 30 ml
Leder Versiegelung 30 ml
Reinigungsbenzin 225 ml
• Leder Fresh Farbauffrischer 30 ml černá barva
Elephant Leather Preserver
• Brusná houba
Aplikační houbička
Aplikační hadřík 2x
• Návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: