IK MULTI PRO 2 - ruční tlakový postřikovač

Položka byla vyprodána…
Dostupnost VYPRODÁNO..
859 Kč 710 Kč bez DPH
IK MULTI PRO 2 - ruční tlakový postřikovač
00003921l
Novinka

Postřikovač IK MULTI PRO 2 je dobře známý svým maximálním výkonem z hlediska ergonomie, snadného použití a bezpečnosti. Nabízí profesionální stříkací řešení pro dosažení optimálních výsledků v celé řadě odvětví, jako je stavebnictví, čištění a dezinfekce, boj proti virům, škůdcům a epidemiím, automobilový průmysl, průmysl a klimatizace (HVAC).

IK MULTI PRO 2 je navržen pro maximální pevnost a všestrannost s nejagresivnějšími chemikáliemi (kompletní přehled chemické odolnosti naleznete níže). Tento postřikovač je zvláště odolný vůči kyselinám. IK Srayers jsou poprávu označovány jako nejatraktivnější na trhu. Vyzkoušejte IK Sprayers i Vy!

Postřikovač IK MULTI PRO 2 nabízí robustní a odolný design. Navržen pro nejnáročnější aplikace v různých profesionálních odvětvích. Těsnění a materiály IK MULTI PRO 2 jsou zvláště odolné vůči většině kyselin, rozpouštědel a dezinfekčních prostředků. Má široké plnicí hrdlo, ergonomický design, bezpečnostní ventil nastavený na 2.5 bar (odtlakovatelný), dvě rozprašovací trysky (nastavitelný kužel a ventilátor). Jeho průsvitná nádrž umožňuje kontrolovat hladinu kapaliny uvnitř.

IK MULTI PRO 2 má příslušenství pro aplikace v těžko přístupných oblastech. Jeho snadná ruční montáž a demontáž umožňuje kompletní údržbu bez použití nářadí. Balení též obsahuje barevné rozlišovače pro skvělou orientaci v rámci obsahu postřikovače.

Profesionální postřikovač zaručený dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Užitkový objem nádoby: 1500 ml
Celková hmotnost: 0.7 kg
Provozní tlak: 2.5 baru
Průtok: 0.7 l/min při tlaku 3 bary

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty