Rupes Compound & Polish Sample Pack - sada moderních leštících past

Sada pro vyzkoušení nejmodernějšího leštění v podání Rupes a jejich systému D-A a UNO, kdo nevyzkoušel neprohloupí!

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
889 Kč 735 Kč bez DPH
Rupes Compound & Polish Sample Pack - sada moderních leštících past
9TSKITA compound e polish sample pack 1
Novinka

Že jste ještě nezkusili nejnovější leštící pasty od Rupesu? Tak to není na co čekat, v této sadě najdete všechny v objemu 125ml ideální pro všechny, kdo nezažili úžasný výkon nejnovějších past D-A a UNO. 

Leštící systém D-A je nejnovější počin z rukou Rupesu speciálně vytvořený pro orbitální leštičky. Pasty splňují požadavky profesionálů a jsou vyrobeny podle nejmodernějších postupů, tak aby jejich výkon uchvátil profesionála i začátečníka. 

Sada obsahuje: 

Rupes D-A Coarse - řezná pasta s technologií rozmělnění abraziv. Dopřeje vám skvělý výkon na středních a zavažných defektech laku, s použitím tvrdých kotoučů má působivý "řez" který přechází do střední pasty a plynule navazuje na 

Rupes D-A Fine - střední pasta s technologií rozmělnění abraziv. Dá se použít i jako jednokroková pasta a její úkol je jasný, odstranění hologramů a škrábanců maximálně střední velikosti. Krásně připraví lak pro poslední krok

Rupes UNO Pure - finiš pasta má za úkol jediné, vytáhnout z laku maximální hloubku a lesk. Jedná se o neabrazivní pastu určenou k dokončovacím pracem a přípravou na ochranu. 

Rupes UNO Protect - Pasta "All in one" aneb vše v jednom jedná se o pastu. Jednokroková záležitost obohacená o polymery, silikony a karnaubu, díky tomu může dodat ochranu až na 90 dní. Správně zvolený kotouč dělá z této pasty univerzální pastu na jakýkoli lak. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: