The Collection Microfiber Wash - tekutý prášek na mikrovlákno

Tekutý prášek pro praní mikrovláknových ručníků, kotoučů, utěrek, rukavic a aplikátorů přímo od špičkového výrobce mikrovláken The Collection.

od 109 Kč od 90 Kč bez DPH
The Collection Microfiber Wash - tekutý prášek na mikrovlákno
Objem: 60 ml
Termín dodání 4-5 dní
109 Kč
90 Kč bez DPH
Objem: 1000 ml
Termín dodání 4-5 dní
449 Kč
371 Kč bez DPH

Po 9 měsících vývoje může The Colleciton uvést na trh jejich speciálně vyrobený a vyvinutý prací prostředek pro mikrovlákna. Čeká zde na Vás extra silný a zároveň šetrný mycí prostředek pro Vaše produkty z mikrovlákna a leštící pady. Šetrnost a účinnost zůstává při praní až do 60°C, což zaručuje dokonalou péči o jakýkoliv typ mikrovlákna.

The Collection Microfiber Wash je speciálně vyvinutý prací prostředek pro mikrovlákna nejnovější generace. Nově vyvinutá receptura čistí utěrky z mikrovlákna velmi šetrně a zaručuje tak delší životnost. Speciálně sladěná kombinace různých surovin zachovává původní strukturu a tvar pramenů, což zabraňuje jejich slepování a tvrdnutí.

Praní v pračce do 60° není problém a sušení v sušičce většinou také ne.
Po vyprání vyklepejte do všech stran, aby se vlákna mohla znovu postavit.
Nikdy neperte věci z mikrovlákna aviváží! Aviváž způsobuje, že se vlákna k sobě přilepí a ztvrdnou, čímž ztratí účinnost.

Veškeré mikrovláknovvé produkty doporučujeme před prvním použitím vyprat.
Tímto způsobem lze účinně vymýt zbytky z výroby a vlákna, díky čemuž je při prvním použití zaručena dokonalá práce beze uvolněných zbytků!

V případě zvláště intenzivních barev (tmavší nebo světlejší barvy) je vhodné vyprat utěrky 1-2x odděleně, aby nedošlo k přebarvení. Pokud by při hromadném praní došlo k nějaké změně barvy, můžete hadřík bez problémů používat i nadále, jedná se pouze o vizuální vadu.

Dávkování
20-30 ml pro lehce znečištěné produkty (max 5 kg produktů z mikrovlákna)
50-60 ml pro silně znečištěné produkty (mx 10 kg produktů z mikrovlákna)

Dávkování ovlivňuje tvrdosti vody. Čím vyšší, tím je třeba použít víc pracího prostředku.

Velmi silně znečištěné produkty nebo utěrky nasáklé hydrofobními prostředky je před praním lepší namočit do kbelíku s teplou vodou a obsahem 30-60 ml The Collection Microfiber Wash.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

mi wash 500
Novinka
KIUR-MIWASH5