Deturner Leather Set - zvýhodněná sada pro kůži

Kompletní sada pro péči o kožený interiér. S touto sadou dostanete váš kožený interiér do stavu jako nový!

Dostupnost Skladem (2 ks)
560 Kč 463 Kč bez DPH
Deturner Leather Set - zvýhodněná sada pro kůži
deturner leather set 3 white back 2
Tip Aktualizováno

Kompletní sada Deturner Leather Set vám pomůže s vyčištěním a ochranou koženého interiéru. S touto sadou dostanete váš kožený interiér do stavu jako nový!

Přijde vám že vaše kožená sedačka v autě vrže, praská, je tvrdá, lesklá nebo po ní kloužete? Tohle všechno je u kůže nežádoucí. Kožené sedačky mají mít matnou, sametovou barvu, na dotek má být kůže jako samet a správně ošetřená a opečovávaná kůže nemá vrzat. 

S tím vám pomůže tenhle kompletní set na čištění a ošetření kůže Leather Set. Set obsahuje čistič kůže Leather Cleaner, který vytvoří pěnu se kterou se lépe pracuje. Čističem vytvoříte "bobek" pěny na kartáček a zapracujete do kůže, jemnými krouživými pohyby přejíždíte po části sedačky, tak aby se čistič dostal všude. Po dostatečném zapracování zbytek přípravku odstraníte mikrovláknovou utěrkou. 

Po úplném vyschnutí čištěného místa přichází na řadu Leather Protector speciální "mléko" pro ochranu a údržbu všech kožených povrchů. Kůži ochrání před zabarvením, dalšími nečistotami, mastnotou a vysušení. Udržuje kůži měkkou, na dotek sametovou a ochráněnou. Protector stačí nakapat na aplikátor a rozetřít na už vyčištěné sedačky nebo jiné kožené části v interiéru. Protector necháme na povrchu působit, vsáknout, nejlépe do druhého dne, ale bude stačit 30 minut. V případě potřeby pak zbytky impregnace vytřeme do sucha mikrovláknovou utěrkou, aby nedošlo k možnému znečištění oblečení.

 

Leather Set obsahuje: 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DT Avatar autora | 15.6.2023
Za mě hodně srovnatelné s přípravky Fenice na kůži....takže paráda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty