PRODEJNA JE JIŽ ZAVŘENA, PRO VÝDEJ OBJEDNÁVEK NÁS KONTAKTUJTE!

Deturner Interior Set - zvýhodněná sada na interiér

Kompletní sada na čistění a údržbu celého interiéru. Sada která vám pomůže s péči o interiér vašeho auta, vyčistí a ochrání plastové části, je včetně veškerého příslušenství. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
649 Kč –24 % 487 Kč 402 Kč bez DPH
Deturner Interior Set - zvýhodněná sada na interiér
deturner interior set 3 white back 2
Akce Tip Aktualizováno
649 Kč –24 %

Už nemusíte shánět přípravky zvlášť na čištění nebo na ochranu, tahle sada obsahuje všechno, co budete potřebovat k péči a ochraně vašeho interiéru. Obsahuje také příslušenství, které je nezbytné k dosažení požadovaného výsledku. 

Ready Interior Cleaner je pH neutrální, univerzální čistič pro interiér s antibakteriálním účinkem připravený k okamžitému použití. Tímhle čističem a s pomoci jemného detailingového štětečku vyčistíte i méně dostupná místa v interiéru. Čistič pak setřete mikrovláknovou utěrkou, která je obsažená v balení, do sucha.

Po uschnutí, neboli vypaření čističe Ready Interior Cleaner z čištěného místa, pomoci aplikátoru nanesete na vyčištěná místa přípravek Interior Dressing, který je potřebné nechat zaschnou, aby se vpil do ošetřeného místa a po zaschnutí otřít suchou utěrkou případné zbytky přípravku. Deturner Interior Dressing je vyroben z přírodních složek, díky nimž všechny vinylové, plastové a gumové části interiéru získávají svou původní hydrataci a barvu. Interior Dressing snižuje přilnavost nečistot a má antistatický účinek, takže ošetřené povrchy nevyžadují tak častou péči. V interiéru zanechává příjemnou vůni.

 

Interior Set obsahuje:

Doplňkové parametry

Kategorie: Výhodné sady
Produkt je vhodný pro: Začátečníky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Gyeon Q2M Interior Set - Bundle Box
Novinka
1 219 Kč
G36397
deturner leather set 3 white back 2
Akce Tip Aktualizováno
509 Kč
679 Kč (–25 %)
233
set glass
Novinka
1 469 Kč
G36394
washcleana
1 259 Kč
G35073