Colourlock HANDTASCHEN UND KOFFERPFLEGE - malá sada na kůži

Malá sada pro vyčistění a ochranu automobilové, galanterní i hladké kůže.

Dostupnost Skladem (3 ks)
390 Kč 322 Kč bez DPH
Colourlock HANDTASCHEN UND KOFFERPFLEGE - malá sada na kůži
Colourlock HANDTASCHEN UND KOFFERPFLEGE - malá sada na kůži
Novinka

V sadě najdete jemný čistič kůže Colourlock Mild s objemu 30ml. Ten šetrně vyčistí i odolné nečistoty, zbaví kůži mastnoty, potu a tuků. Čistič je bez hydroxidu sodného, který je ve všech konvenčních čističích a kůži vysušuje a ta pak praská. 

V sadě je 15 ml vosku zvaného Elephant Leather Preserver v objemu 15ml díky tuhé konzistenci stačí opravdu malé množství pro impregnaci na kůži, 15ml se zdá málo, ale právě díky způsobu impregnace je to dostatečné množství. Stačí produkt otírat buď aplikačním hadříkem nebo přiloženou houbičkou a vmasírovat do kůže, díky tomuto způsobu je velmi vydatný i v malém množství. 

V sadě je i praktická houbička která může být použita na čistění i na impregnaci. 

Návody k použití: 

Čistič Colourlock Lederreiniger MILD 30ml

Produkt nalijte do napěňovací láhve, která vytvoří suchou pěnu. Produkt ve formě pěny je vždy účinější. Pokud nemáte možnost napěňovací láhve produkt nakapejte produkt na aplikační houbičku nebo kartáček a kouživými pohyby vyčistěte povrch kůže. Pěnění produktu je v pořádku. Nechte produkt chvilku působit a poté špinavou pěnu vytřete do sucha mikrovláknovou utěrkou. Pokud je potřeba můžete proces opakovat. Po vyčistění nechte kůži vyschnout. 

Impregnace Elephant Leather Preserver 15ml:

Aplikujte vždy na vyčistění a vysušený povrch! Při nízkých teplotách v zimních měsících může být nanášení vosku velmi obtížné, vždy doporučujeme nanášet při pokojové teplotě. Naneste/otřete vosk do čistého, měkkého aplikačního hadříku nebo aplikátoru a krouživými pohyby rozetřete a lehce vmasírujte do povrchu kůže. Pro zvýšení účinnosti zejména v zimních měsících můžete dózu s voskem jemně předehřát fénem na vlasy, dejte pozor teplota by neměla přesáhnout 70°C poté dochází ke zničení produktu. 

Sada obsahuje: 

Colourlock Lederreininger MILD 30ml

Colourlock Elephant Leather Preserver 15ml

Colourlock aplikační houbička 1ks

Cena za sadu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: