O nás

Vítejte na pěkné klasice.

Jsme dva kamarádi, Radek a Martin co již několik let provozují detailingovou garáž a nyní i e-shop Pěkná klasika.

E-shop jsme "převzali" po Michalovi a doufáme, že se nám podaří vést e-shop aspoň tak jako Michal.

 

       Jsme tu hlavně pro Vás, ať  už si nejste jistý značkou či produktem nebo jeho aplikací, klidně nám napište na info@peknaklasika.cz nebo cardetailingmd@seznam.cz 

 

Co Vám můžeme nabídnout?

Máme kosmetiku světových výrobců pro Vaši klasiku, od pneumatik, přes sedačky a plasty, až po péči o lak. Prodávané značky Auto FinesseGyeonSoft99Liquid ElementsBilt Hamber, The Collection a mnoho dalších. 

Pro péči o kůži máme značku Colourlock, která je certifiková přímo automobilkami a je špička v čistění a impregnaci všech druhů kůží.

Záleží nám na přírodě a kráse, proto u nás zakoupíte značku Natural ECO, která jako jedna z mála, má až 99,9% složek biologicky odbouratelných, tudíž nezatěžuje životní prostřední více než je potřeba. 

Taky jsme distributor prémiové značky Deturner pro Českou Republiku.

Zároveň se nám povedlo v roce 2021 jako první v České republice dovézt patentovaný kartáček na zvířecí srst od značky ANALAN až z daleké Californie (USA).

Značku Liquid Elements si sami dovážíme z Ennepetalu z Německa. 

Správná klasika by měla i úžasně vonět o to se postarají vůně známé značky California Scents. Prémiová značka Smell of Life nebo FRESSO inspirovaná světovými parfémy nebo Auto Finesse a Liquid Elements závěsné klasické "stromečky" nebo vonné spreje.

 

O grafiku a design se postaral Ota Komárek Děkuji