Prodej a servis strojů RUPES

Díky naším skvělým vztahům se zastoupením RUPES jsme zase o kus dál. 

Nejen, že se zabýváme prodejem strojů RUPES je jedno, jestli sháníte hlavní leštičku LHR15 v nejnovější generaci MARKIII nebo větší LHR21 MARKIII problém nebudou ani verze LHR15ES nebo LHR21ES, ale zvládáme i specialitky jako Ibrid short i long neck a nebo nejnovější přírustek HLR75 mini bezdrátovou mini leštičku. 

4_tools-1

Samozřejmě u nás koupíte veškeré RUPES příslušenství. Kotouče nebo pasty všech druhů a poptat můžete mnoho dalšího. 

SERVIS: 

Servis byl pro nás vždy tak trochu bolestivé téma, ale s příchodem RUPESu se nám lépe dýchá. Zvládneme záruční i pozáruční servis v rekordním čase. 

maxresdefault (1)

Zvádáme údržbový servis. Ať už pravidelné čistění leštiček před sezonou, výměny uhlíků nebo ložisek, ale i unašečů a dokonce výměny plastů a elektroniky v případě pádu. 

maxresdefault (2)

Zkrátka ať už vaše leštička má nějaký problém, tak ho zvládneme vyřešit. Ať už jde jen o kontrolu a údržbu před sezonou, aby vám leštička vydržela v super stavu co možná nejdéle. 

Nutno podotknout, že záruční servis děláme pouze u produktů zakoupených u nás, ale údržbové čistění na všechny stroje RUPES

rupes-repair

Proč svěřit váš stroj právě nám? 

ZKUŠENOSTI - Servis bude provádět autorizovaný servis RUPES.

RYCHLOST - Váš servis řešíme okamžitě a snažíme se ho vyřešit v nejkratším možném čase. 

FLEXIBILITA - Servis sídlí několik málo kilometrů od naší prodejny a proto dokážeme i složitější servisní úkony v rekondním čase.