Tepování a vysávání s Numaticem!

Možná se k vám dostalo že jsme nedávno naskladnili parníky, ale co bychom to byli za e-shop kdybychom nenabízeli vysavače a tepovače. 

Dlouho jsem nevěděl jak tuhle výzvu uchopit, jasně jsou tu klasiky, ale mně prostě klasický černo-žlutý tepovače a vysavače nestačí, chci něco co je špička na trhu, absolutní bomba

Mám rád anglický a americký fóra s detailingem a často se tam opakovali jména jako George, Henry nebo Hetty.

Nic ti to neříká?

Hned jak uvidíš tu tvářičku, bude ti to jasné!

henry-500

Tak už máš jasno co?

Světoznámé vysavače a tepovače, vtipné, lahodící oku a k tomu ještě extra výkonné. V USA absolutní HIT a není divu, nadstandartní kvalita za přijatelné ceny, to jsou tihle chlapíci z Numaticu

Hodně jsem se zajímal o kvalitu, protože co si budeme, žlutočerná konkurence v poslední době na tom není s kvalitou žádná sláva. 

Numatic svoje stroje důkladně testuje, ve videu je vidět jak dostávají pořádně zabrat, jasně hnidopich řekne 7 let starý video, ale Numatic ze svých standardů neslevuje!

Do prodeje nejde nic, co by mělo mít nižší, než nejlepší kvalitu!

 

Dost už tlachání o ničem, chci vám představit dva chlapce.

Jeden je Henry po našem Jindra, interní označení HVR170. Tenhle chlapec je na suchý vysávání, neucpe se, nepřehřeje, prostě je to neuvěřitelný dříč.

900000-10

Výkon motoru je 630W, což není nikterak ohromující, i vysavač na doma má víc, ale teď přijde to ALE! Díky konstrukci, z tak malého výkonu, dostaneme podtlak 2300mm H2O a to už je pořádná síla. Další jeho obrovskou výhodou je lehkost, prázdný váží jen 6.3 kg, není problém s ním manipulovat jak je potřeba. Opravdu je to lehoučký koťátko, teda spíš kocourek :D. Vysaje toho dost a do nádoby se vejde 7 litrů nečistot, to už je slušná porce bordelu. Pokud vám nepřijede do dílky úplný prasátko, to kolikrát nestačí ani valník :D 

 

Druhý můj oblíbený chlapec je George, po našem Honzík, interní označení GVE 370, chlapec který se postará, aby čalounění bylo naprosto dokonalý.

George

Jedná se o tepovač a vysavač mokrých i suchých nečistot, zkrátka chlapec co se nikde neztratí. Díky jeho univerzálnosti nepotřebujete nic navíc. Vytepuje sedačky, vysaje koberečky, vysaje vodu z pod auta, zkrátka "holka pro všechno", teda spíš chlapec :D.

Všechny povrchy saje podtlakem až 2400mm H2O, díky tomu vysaje sedačky skoro do sucha. Samozřejmě jako Henry je i George důkladně testovaný a postavený na nejmodernějších technologiích.

Když jsme u technologií, všechny motory Numatic jsou postavené na TwinFlo turbínách. Díky tomu dokáží fungovat nepřetržitě několik hodin a dostat z papírově malého výkonu, obrovský sací výkon a ten my potřebujeme! Dalších High technologií je pokročilý filtrační systém zvaný TRITEX, díky vícestupňovému filtrování je i zdravější a vy nemusíte v dílně dýchat prach!

Díky roztomilému a vtipnému obličeji a co si budem, fakt jsou to fešáci, vás bude práce bavit ještě víc a navíc to rozesměje zákazníka nebo kámoše, co tě přišli zdržovat od práce :D

Zkrátka z Numaticu mám velkou radost a jsem rád, že vám můžu přinést velmi kvalitní stroje do vašich garáží, dílen a studií, ale i na doma. 

Co myslíte uděláme z Henryho a George stejný hit, jako je tomu v USA a Anglii?