Ve dnech 9.9. - 12.9. budeme na dovolené. Všechny objednávky uskutečněné v tomto datu budou vyřízeny od 13.9, Může dojít k 1-2 dnům zpoždění v expedici. Moc se omlouváme.

Novinky od Colourlocku, které vás dostanou!

U Colourlocku se zdánlivě dlouho nic nedělo, ale oni naopak ve vší tichosti pracovali na novinkách. A my vám chceme s velkou radostí představit tyhle novinky pro letošní rok. 

Colourlock si na kvalitě dává záležet jako málokdo, proto přišli s Coatingem až letos. 

 

Colourlock TOP LIFE- sofistikovaný keramický coating: 

TOP LIFE je určený na kůže a tak se k ním i chová. Každý ví, že kůže je prémiový a velmi náchylný materiál k praskání a dalšímu poškození. TOP LIFE je dlouhodobý ochranný prostředek. Kůže a ne jen kůže, ale i koženka a plasty, zůstanou dlouhodobě ochráněné.

Teď největší přednost TOP LIFE a to je prodyšnost, díky této vlastnosti zůstává kůže pružná a může reagovat na změny teplot, zároveň zůstává hydratovaná, netvrdne, nepraská a nevysychá! Díky těmto vlastnostem se z TOP LIFE stává produkt, který je opravdu promyšlený a je vytvořený se vší šetrností, právě ke kůži. 

 

Colourlock Cabrioverdeck- sada pro péči o střechy kabrioletů v praktickém batůžku: 

Dlouho očekávané produkty určené plátěným střechám kabrioletů. Čistič, který ve spolupráci s kartáček vyčistí i zašlé nečistoty. Impregnaci pak nanesete ochranou bariéru, která odpuzuje vodu a tím zajistí menší znečištění. Sada obsahuje vše co je potřeba k péči o střechu kabrioletu. Praktické sady autokosmetiky všichni milují, dají se dát otci, bratrovi nebo partnerovi jako krásný a zároveň praktický dárek. Sada autokosmetiky bývá většinou cenově výhodnější, tím ušetří i nějakou kačku.

 

Colourlock Handtaschen und Kofferpflege - malá sada na kůži:

Často poptávaná sada pro péči o kůži. Díky své velikosti je ideální pro čištění a impregnaci jen předních sedadel nebo pouze částí interiéru, sedaček, kabelek nebo bundy. Sada je složená z námi už velmi známých produktů, MILDového čističe a vosku na kůži. Díky čističi povrch velmi šetrně vyčistíme a vosk je ideální pro impregnaci a vydrží dlouho díky své vydatnosti. Je to sada za rozumnou cenu, jak se říká za málo peněz hodně muziky. 

 

Colourlock Kunsleder PflegeSet- sada pro péči o syntetické napodobeniny kůže:

Není to úplně novinka na trhu, spíš jen v našem sortimentu. Často se nás ptáte na péči o sedací soupravy z ekokůže a koženky. V této sadě naleznete vše pro čištění a ochranu, právě povrchů zejména v domácnosti, sedačky, barové židle, postele a mnoho dalších materiálů z umělé kůže. Čistič, povrch zbaví všech nečistot, mastnoty a potu a připraví ho k nanesení ochrany, ta povrch hydratuje, a ochrání před dalším znečištěním. Nutno podotknout, že nedodá lesk a povrch zanechá přírodně matný. 

 

Závěrem jen pár slov. Colourlock neustále inovuje a vylepšuje péči o kůži. Tyto novinky jen upevňují jeho pozici špičky na trhu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení