Novinky od Colourlocku, které vás dostanou!

U Colourlocku se zdánlivě dlouho nic nedělo, ale oni naopak ve vší tichosti pracovali na novinkách. A my vám chceme s velkou radostí představit tyhle novinky pro letošní rok. 

Colourlock si na kvalitě dává záležet jako málokdo, proto přišli s Coatingem až letos. 

 

Colourlock TOP LIFE- sofistikovaný keramický coating: 

TOP LIFE je určený na kůže a tak se k ním i chová. Každý ví, že kůže je prémiový a velmi náchylný materiál k praskání a dalšímu poškození. TOP LIFE je dlouhodobý ochranný prostředek. Kůže a ne jen kůže, ale i koženka a plasty, zůstanou dlouhodobě ochráněné.

Teď největší přednost TOP LIFE a to je prodyšnost, díky této vlastnosti zůstává kůže pružná a může reagovat na změny teplot, zároveň zůstává hydratovaná, netvrdne, nepraská a nevysychá! Díky těmto vlastnostem se z TOP LIFE stává produkt, který je opravdu promyšlený a je vytvořený se vší šetrností, právě ke kůži. 

 

Colourlock Cabrioverdeck- sada pro péči o střechy kabrioletů v praktickém batůžku: 

Dlouho očekávané produkty určené plátěným střechám kabrioletů. Čistič, který ve spolupráci s kartáček vyčistí i zašlé nečistoty. Impregnaci pak nanesete ochranou bariéru, která odpuzuje vodu a tím zajistí menší znečištění. Sada obsahuje vše co je potřeba k péči o střechu kabrioletu. Praktické sady autokosmetiky všichni milují, dají se dát otci, bratrovi nebo partnerovi jako krásný a zároveň praktický dárek. Sada autokosmetiky bývá většinou cenově výhodnější, tím ušetří i nějakou kačku.

 

Colourlock Handtaschen und Kofferpflege - malá sada na kůži:

Často poptávaná sada pro péči o kůži. Díky své velikosti je ideální pro čištění a impregnaci jen předních sedadel nebo pouze částí interiéru, sedaček, kabelek nebo bundy. Sada je složená z námi už velmi známých produktů, MILDového čističe a vosku na kůži. Díky čističi povrch velmi šetrně vyčistíme a vosk je ideální pro impregnaci a vydrží dlouho díky své vydatnosti. Je to sada za rozumnou cenu, jak se říká za málo peněz hodně muziky. 

 

Colourlock Kunsleder PflegeSet- sada pro péči o syntetické napodobeniny kůže:

Není to úplně novinka na trhu, spíš jen v našem sortimentu. Často se nás ptáte na péči o sedací soupravy z ekokůže a koženky. V této sadě naleznete vše pro čištění a ochranu, právě povrchů zejména v domácnosti, sedačky, barové židle, postele a mnoho dalších materiálů z umělé kůže. Čistič, povrch zbaví všech nečistot, mastnoty a potu a připraví ho k nanesení ochrany, ta povrch hydratuje, a ochrání před dalším znečištěním. Nutno podotknout, že nedodá lesk a povrch zanechá přírodně matný. 

 

Závěrem jen pár slov. Colourlock neustále inovuje a vylepšuje péči o kůži. Tyto novinky jen upevňují jeho pozici špičky na trhu.