Klasickej výprodej autokosmetiky 2022

Sezóna je na vrcholu a proto jsme se rozhodli udělat největší výprodej v historii naši firmy! 

Nejprodávanější značky jako je Auto Finesse, Gyeon a SOFT99 nejlevněji jen u nás. 

AKCE probíhá od 30.6. 2022 jen do 10.7. 2022 nebo do vyprodání zásob. 

Máme dostatečný množství zásob, ale neváhejte moc dlouho, protože bestsellery budou hned pryč! 

 

Naše "best of" produkty jsou třeba Auto Finesse Iron Out pro dekontaminaci laku a čistění kol nebo svatá trojice na čistění interiéru a impregnaci plastu Auto Finesse Total, impregnace Auto Finesse Dressle a antistatický interiérový detailer Auto Finesse Spritz. Přesně takové kousky budou hned pryč. 

Gyeon nebude jistě výjimkou, u něj jsme si téměř jistí, že hned zmizí "spotřebák" pro leštění laku, protože kotouče a pasty jste si moc oblíbili. Pak jistě nezůstane zahanben odmašťovák Gyeon Prep, s ním si snad zalejváte kafe ne? :D V neposlední řadě velmi oblíbená dekontaminace laku Gyeon IRON a TAR.

SOFT99 bude následovat s jeho legendou SOFT99 Fusso na světlé i tmavé laky. Obecně tuhé vosky Sofťáci umí a jistě budou rychle pryč, ať už to bude King of gloss - král syntetiky, WaterBlock s hydrofobitou skoro jako keramická ochrana nebo vámi velmi oblíbený KIWAMI! Samozřejmě i celá série Glaco s péči o okna, bude za výjimečně nízké ceny!

 

Vynecháno jistě nebude ani přísluško, jako jsou mikrovlákna všeho druhu, štětce, aplikátory nebo kartáčky.

AKČNÍ ceny budou jak na našem e-shopu tak i na prodejně v Plzni, i tam můžete akci využít. Otevřeno bude i ve svátky 5.7. a 6.7.

Bude to masakr a celý týden budeme zřejmě jen balit, balit a balit. 

Těšíme se na vás a vaše nákupy!