Parní čističe, nedílnou součástí detailingu!

Jak jste si jistě všimli, rozšiřujeme sortiment tak, abychom pokryli všechny oblasti detailingu a čištění automobilů. 

Proč zrovna pára?

maxresdefault

Voda v plynném skupenství dokáže efektivněji nabourávat špínu a mastnotu a tím jí jednodušeji odstraňovat. Nemusíte složitě drhnout kartáči nebo štětci atp... 

Kde je pára nepostradatelná?

Ve stísněných prostorech, typu mezidveřní prostory, okolo pátých dveří, mřížky ventilací.

 

Efektivita: Díky vysoké efektivitě se s párou parádně čistí zašlá mastnota, zpravidla okolo víček nádrže zájmena u nafťáků, vyteklé tlumiče pátých dveří. Nádherně funguje v motorovém prostoru, tam je tím opravdu nepostradatelným pomocníkem!

 

Co vše zvládne? 

Skvrny od vodního kamene, mastnoty, těžko odstranitelné usazeniny a špínu, zbytky jídel a výkalů, špíny z domácích zvířat, od prachu, od bakterií, virů, roztočů, mikrobů a samozřejmě v celém automobilu a úklidu dílny.

images

 

Jak? 

Voda se v bojleru nahřívá na 130° C v hadici zchladne na teplotu lehce přes 100°C. Při vystříknutí páry ven z přístroje dochází k rozptýlení částeček, které se promíchávají se studeným vzduchem, čímž dochází k prudkému ochlazení. Ve vzdálenosti cca 40 cm od výstupu má pára bezpečných 50° C.

Po dlouhém testování a zpoždění ve výrobě, se nám povedlo naskladnit krásné a hlavně velmi kvalitní parní čističe, my jím říkáme sladce "parníky" od značky Ariete.

WhatsApp Image 2022-07-04 at 17.45.53


Ariete je Italský výrobce spotřebičů do domácnosti, mimo jiné, a parních čističů. Tento výrobce nás zaujal nejlepším poměrem cena/kvalita na trhu. Samozřejmě jsou tu i dražší parníky, do budoucna nevylučujeme jejich zavedení, ale aktuálně nám nejvíce dávají smysl právě parníky od Ariete.

Naskladnili jsme 2 verze Ariete XVapor 4146 jedná se o parní čistič s nádobou na 1600 ml vody. S krásnou dobou nahřátí kolem 8 minut a dostačujícím tlakem 5 barů. Dokáže fungovat až 60 minut.

Jeho menší bráška je Ariete XVapor 4145 má menší nádobu na 1200ml vody, díky tomu se snižuje doba provozu na asi 40 minut, ale má lehce kratší dobou nahřátí kolem 7 minut a stejným tlakem 5 barů. Oproti většímu 4146 je o trochu méně praktický, jelikož nemá ve spodní části úložný prostor na příslušenství.

Vrcholem nabídky na Ariete XSTEAM 4147 v čem je tak úžasný? Menší nádoba jen na 1100ml taky menší tlak páry 4 bary. Kde je mistr je doba nahřátí, tam to zvládne za 4 minuty. A teď ta největší pecka, dokáže fungovat nepřetržitě! Ano slyšíte správně, do tohohle drobečka můžete lít vodu za provozu! Je to neuvěřitelné, ale rázem se z 4147 stává univerzální pomocník v každém detailingovém studiu. Za 4 minuty připraven na práci a zvládne pracovat celý den!

K parním čističům Ariete dokážeme sehnat i veškeré přislušenství.

Vyzkoušejte parní čističe, ať už jste profesionál nebo máte detailing jako zábavu, nebudete se tolik dřít a uvidíte, že to jde šetrně a jednoduše jen s pomocí páry. Rychle se z parníka stane váš nejlepší přítel v dílně a až vaše paní zjistí co to umí, přijďte si pro další :D budeme se na vás těšit. 

Parní čistič můžete zakoupit online nebo si ho přijít prohlédnout k nám na prodejnu v Plzni