FRESSO autokosmetika s vůní, která vás položí!

FRESSO dlouho tajnůstkářilo s jejich novinkami. Něco se chystalo, ale nikdo nevěděl co vlastně a pak to přišlo. 

EN

FRESSO autokosmetika s podmanivou vůní, speciálně vytvořenou pro každý produkt zvlášť.

Vývoj produktů nebyl vůbec jednoduchý, více jak rok testování v laboratořích, dalo prostor vytvořit produkty úžasné kvality, skvělé vůně i parádní receptury, tak aby produkty splňovali požadavky i náročnějších zákazníků. Fresso produkty jsou unikátní, vynikají skvělým poměrem kvality a ceny. Vůně, které provází celou novou řadu autokosmetiky, jsou parfémované a koncentrované. Každý produkt má unikátní značkový rozprašovač, který zaručuje pohodlí při práci. Při vývoji si dali záležet na výběru surovin, které jsou té nejvyšší kvality. Produkty jsou založeny na pokročilých, moderních recepturách, které zaručují nejlepší účinky a zároveň zajišťují maximální bezpečnost při používání i pro začátečníky. Zkrátka navoněná kosmetika, vysoké kvality vhodná pro začátečníky, ale i pokročilé. Když kosmetika krásně voní hned se s ní lépe pracuje a zlepšuje náladu, aspoň to je náš pocit. 

Ale dost už tlachání jdeme si je představit.

FRESSO Interior Dresing - jak už název napovídá jedná se o impregnaci plastových, vinylových a pryžových částí v interiéru vašeho auta. Jako všechny impregnace i tento zajistí aby váš interier vypadal jako nový. Efekt ztmavnutí plastu s přirozeným vzhledem a krásnou vůní jako bonus. Díky nejmodernější receptuře, dodá plastům potřebnou výživu, má antistatické účinky, díky kterým vám usnadní utírání prachu a v neposlední řadě dodá UV filtry, díky kterým nebude plast degradovat na slunci. Vůně mořské vody a ambry se mísí s balzámem z guajakového dřeva, pačuli a ambry.

fresso_interior_dressing_ps_1200

FRESSO Interior Cleaner - čistič interiéru. V interiéru vozu trávíme nejvíce času a ve firmě FRESSO to moc dobře ví a proto si dali na čističi interiéru obzvlášt záležet. Univerzální a všestranný produkt, který důkladně a účinně vyčistí plasty, čalounění, alcantaru, vinyl, hliník a dokonce i dřevo. Zanechává povrch dokonale čistý, bez šmouh a skvrn. Díky moderní receptuře a neutrálnímu pH, je použití bezpečné a zároveň velmi účinné. Na čištěném povrchu zůstává příjemná, parfémovaná vůně, která zpříjemní chvíle strávené v autě. Zároveň se produkt skvěle hodí i do domácnosti, k čištění pracovních desek ze dřeva, mramoru či žuly, ale i obkladů, kování, hliníku, nábytku atp. Příjemná vůně citrusů s jemnými akordy květin a ovoce, díky této vůni se z něj stane čistič interiéru, který nikdy nevyměníte. 

fresso_interior_cleaner_ps_1200

FRESSO Leather Cleaner - čistič kůže. Samozřejmě prémiový výrobce autokosmetiky, nesmí zapomenout na prémiový materiál, jako je kůže. Hustá a dlouhotrvající pěna proniká do struktury kůže a odstraňuje nepříjemné pachy a nečistoty. Zanechává kůži hladkou, jemnou a svěží, jako novou. Pociťte jedinečnou vůni, kterou čistič kůže zanechává na povrchu. Díky neutrálnímu pH se při používání nemusíte bát, je maximálně šetrný ke kůži. Vůně vás přenese do Sicílie, kde ucítíte na pláži šťavnaté citrusové plody a moře. 

fresso_leather_cleaner_ps_1200

FRESSO Glass Cleaner - čistič oken. Od čističe oken chceme jen jednu věc, zanechat sklo beze šmouh. Není nic horšího, než si v podvečer užívat jízdu při západu slunce a vidět na skle šmouhy a nečistoty. Tento skvělý čistič skel se extra rychle odpařuje a zanechává povrch průzračný, beze šmouh. Víc není třeba. Vůně je koktejlem maliny a granátového jablka s kyselými tóny rebarbory.

fresso_glass_cleaner_ps_1200

FRESSO Wheel Cleaner - čistič kol. Alkalický, silný čistič kol, díky kterému budou vaše kola jako nová. Nemusíte se bát, i přes svou silnou čistící schopnost je naprosto bezpečný na všech typech kol, i těch leštěných, na pneumatikách i podběhách. Dokonce obsahuje inhibitory koroze, takže po vyčistění budou vaše kola chráněná proti rzi. Díky jeho síle je možné produkt ředit až do poměru 1:10, podle znečistění. Vůně s dominancí citrusových plodů s tóny dřeva a čaje, udělá z často nevábně vonící procedury, příjemný zážitek. 

fresso_wheel_cleaner_ps_1200

FRESSO Shampoo - autošampon. Představování zakončíme skvělým autošamponem, díky kterému očistu svého auta dovedete k dokonalosti. Šampon má skvělé lubrikační složky, díky nim bude rukavice po karoserii perfektně klouzat. Skvělá koncentrace díky které dokážete šampon ředit až do poměru 35ml na 10 litrů vody. Bezpečnost je u běžného mytí velmi důležitá a u tohoto šamponu se nemusíte bát o nanesené vosky, keramické ochrany nebo sealanty. Šampon je pH neutrální a tak vaše ochrana zůstává v plné síle, bez ztráty květinky. Když už jsme u květin, vůně šamponu je kombinace bílé růže, jablek, sicilského cedru s tóny moře.

fresso_shampoo_ps_1200

 

Nezbývá než popřát, abyste si péči o vašeho mazlíka užili! S FRESSO produkty to bude zážitek, který budete chtít opakovat častěji.