Nová profi řada DETURNER XPERT LINE je tu!

Deturner představil řadu produktů nazvaných XPERT LINE. U Deturneru jsme zvyklí na voňavé a barevné produkty, vhodné pro začátečníky. S tím je teď KONEC! 

Řada XPERT LINE je určená hobby a profi detailerům, nečekejte načančané voňavé produkty. U Deturneru ve svých laboratořích to vzali od podlahy, nic navíc co není potřeba, tam nenajdete. Maximální účinnost bez kompromisů, to je gro celé XPERT LINE řady. Když už jsme u účinnosti, nemůžeme opomenout cenu. Deturner byl vždy maximálně orientovaný na poměr cena/výkon. Všechny jejich produkty museli být vyladěny tak, abyste dostali za málo peněz hodně muziky, ale řada XPERT LINE to posouvá ještě o kus dál, za málo peněz dostanete produkty, které se můžou rovnat konkurenci, která je dražší dokonce až o dvojnásobek!

Teď už k věci, postupně si představíme každý nový produkt, z téhle řady.

DETURNER XPERT Line FOAM - pH neutrální aktivní pěna

Aktivní pěna je nedílnou součástí předmytí, to v Deturneru vědí a proto přišli s pěnou, která je extra hustá. Díky přepracovanému složení, jsou změkčující složky ještě účinnější. pH neutralita zajistí naprostou bezpečnost i při mytí aut voskovaných přírodními vosky, které jsou nejmíň odolné. Je vysoce koncentrovaná a díky tomu umožňuje ředění 1:8 až 1:14. 

deturner_expertline-car-68

DETURNER XPERT Line INSECT - odstraňovač hmyzu a špíny

Nepostradatelný pomocník v létě i v zimě. V létě pomůže s hmyzem, v zimě se silniční špínou. Při nastříkání na kontaminované místo, hmyz nebo špínu rozpouští a tlakem vody při oplachu, dojde k šetrnému odstranění! Díky šetrnosti zabraňuje leptání a hlubšímu poškození laku. Je naprosto bezpečný pro všechny povrchy, ať už jde o lak, sklo, plasty nebo chrom. Je šetrný ke všem keramickým ochranám a i většině odolnějších vosků (nedoporučujeme v kombinaci s přírodním voskem). 

deturner_expertline-car-65

DETURNER XPERT Line IRON - odstraňovač polétavé rzi

Odstraňovač polétavé rzi je nedílnou součástí dekontaminace před leštěním nebo voskováním. IRON je kompletně přepracovaný extra účinný v odstranění jakékoli kovové kontaminace na laku. Po rozprášení přípravku, díky své konzistenci nestéká a nezasychá příliš rychle, proto je vhodný i pro začátečníky. Šetrnost je u prostředků typu IRON důležitá, při údržbě přece nechcete stáhnout i ochranu. Nemusíte se bát tento IRON je pH neutrální, tudíž bezpečný k ochranám i všem povrchům od laku, přes sklo, plasty i chrom. 

deturner-40

DETURNER XPERT Line TAR - odstraňovač asfaltu, dehtu a lepidel 

Nejúčinnější přípravek pro odstranění asfaltu, dehtu, lepidel a pryskyřice. Díky svému složení se pomalu odpařuje a díky tomu je účinnost nejvyšší na trhu. To s sebou nese rizika v oblasti šetrnosti, není šetrný k ochranám, na povrchu může způsobit fleky. Je důležité s ním pracovat lokálně, jen na poškozených místech, přípravek nechat působit jen asi minutu a hned setřít, postup můžete opakovat. Doporučujeme použití před leštěním a nanesením ochrany. Vysoká účinnost zaručí dokonalou přípravu laku. 

deturner_expertline-15

DETURNER PREPARE - čistič a odmašťovač povrchu

Odmaštění je nedílnou součástí před nanesením jakékoli ochrany. Čistící látky odstraní zbytky pasty a prachu, díky tomu získáte dokonalý povrch pro finální kontrolu. Odmaštění před nanesením ochrany je důležité z důvodu vazby ochrany na lak, sklo a další povrchy. Složení přípravku, na bázi alkoholu, zajistí jeho dokonalé odpaření

deturner_expertline-11

DETURNER XPERT Line WHEEL & TIRE CLEANER - čistič kol a pneumatik

Snad každý v létě řeší čistotu kol a prach z brzdových destiček. Tento alkalický čistič kol snadno odstraní veškeré nečistoty z kol i pneumatik. Je extra účinný můžete ho použít k čistění před aplikací ochrany na kola i pneumatiky, snadno odstraní i předešlé ochrany. I přes svojí zásaditost, je částečně šetrný ke keramickým ochranám. 

deturner_expertline-car-7

Novinky od Deturneru máme proběhlé, rozhodně se podívejte i na stávající produkty, od čističe interiéru po keramický vosk.

Budeme se těšit na vaše nákupy a na vaše dojmy a postřehy po vyzkoušení těchto nových produktů. Určitě nám dejte vědět na sociálních sítích a označujte své příspěvky hashtagem #peknaklasika :).