ANALAN odstraní chlupy už i v Česku!

Opět rozšiřujeme sortiment a tentokrát je to opravdu pecka! 

Povedlo se nám dostat do České republiky patentovaný odstraňovač zvířecí srsti od značky ANALAN! Na tento přírůstek do našeho sortimentu jsme obzvášť hrdý! Jsme prvními přímými dovozci ANALAN v České republice!

ANALAN Pet Hair Detailer je nejmodernější varianta mezi odstaňovači chlupů po vašich mazlíčcích. Naskladnili jsme vylepšenou verzi 2.0 a náhradní čepele, pro vás kteří jste si svůj ANALAN už zakoupili v zahraničí.

ANALAN drží patent na vzhled a materiál v USA, Kanadě, Evropské Unii, Austrálii, Japonsku a dalších zemích. To je jeden z důvodů proč jsme ho nutně potřebovali, nic podobného nikde v EU neseženete!

Důvod vzniku ANALANu je, že chlupy milovaného kocoura Andyho a Haley, nešli pořádně a efektivně odstranit z gauče, polštářů a manželé tím trávili spousty času. Díky tomu v Kalifornii (USA) vznikl Pet Hair Detailer. Někdy okolo roku 2017, kdy přišla první verze. Od té doby se neustále zlepšuje a my vám rádi představíme vylepšenou verzi 2.0. Nová verze přišla s vyměnitelnými čepelemi, díky tomu šetříte peníze i přírodu. 

804545f2-1db2-4d01-a3b1-e3de9468cbb9.__CR0,0,970,600_PT0_SX970_V1___