Nové produkty od Auto Finesse pro rok 2020

Balení 250 ml

Napříč sortimentem v Anglii vytipovali produkty, které stojí za to začít nabízet i v menších, tedy 250 ml baleních. V jednom ohledu se jedná o produkty, které bežný uživatel má i v této velikosti opravdu řadu let, druhá kategorie produktů je zavedena hlavně z důvodu možnosti otestování a porovnání s jinými výrobci. Do první kategorie, tedy produktů, které i v 250 ml balení znamená výbavu na řadu let patří RejuvenateUltra GlazeRadianceOne Step a možná i Satin. Z hlediska testování, nebo pro začínající detailery, či pro uživatele, kteří se nechtějí dlouhodobě zásobit je pak v této velikosti k dispozici Aqua CoatLatherSpritzTotalHide Leather CleanserGlistenFinale či Imperial.

 

Nové obaly a odolné rozprašovače

image003

Výrobce vyslyšel všechny.. asi tak bychom nazvali tento krok. Takřka jediné negativum, které jsme kdy na tuto kosmetiku slyšeli, byl problém s křehkostí původních rozprašovačů. Ne každý s tím měl problém, skoro bychom řekli, že minimum uživatelů, ale na druhou stranu musíme přiznat, že stačilo, aby Vám láhev upadla na zem a bylo po rozprašovači. Nové rozprachy jsou již zcela něco jiného. Za prvé u odesílaných balíků nyní neevidujeme již žádné tendence se povolovat, navíc jsou mnohem více mechanicky odolné a rozhodně mnohem lépe sedí v ruce. U Auto Finesse ale nezůstali jen u rozprachů. Nově jsou veškeré produkty v pevnější, černých, lesklých obalech, které přidávají na luxusu. My jsme z této změny opravdu nadšeni. Co vy?

 

Koncentrované předmytí Dynamite

První zcela nový produkt je koncentrované citrusové předmytí vhodné pro odstranění silniční špíny a hmyzu z vnějších povrchů vozidla. Perfektní pro veškeré vnější povrchy, jako je lak, plast, sklo, ALU kola, atd. Ačkoliv je Dynamite velmi efektivní, je velmi šetrný k naneseným voskům a sealantům právě díky možnosti ředění. Dynamite si ale nepleťme s Citrus Power. Možná Vás napadá, v čem je ten rozdíl. Dynamite je totiž výrazně alkaličtější a vyrovnanějšího pH dosahuje jen v případě vysokého ředění v poměru alespoň 1:10. Dynamite je tedy vhodný pro čištění silně znečištěného vozu, který na sobě nemá prozatím žádnou ochranu. Je opravdu velmi efektivní, navíc díky ředění i hodně ekonomický. V okamžiku, kdy se chcete postarat o vůz, který je chráněn voskem, sealantem, či keramikou, přeci jen sáhněte po Citrus Poweru. Dynamite je k dispozici ve velikostech 1000 ml a pro detailera pak v 5000 ml balení, které je jednoznačně cenovou bombou.

 

Aktivní pěna s SiO2 Lavish

image004

Druhá, né méně zajímavá novinka je keramická pěna. První produkt vhodný pro 100% péči o vozy ošetřené keramickou ochranou Caramics, nebo vlastně jakoukoliv jinou keramikou. Nejčastějším problémem hydrofobních čistících přípravků je slabá mycí efektivita. Lavish je na tom zcela odlišně. Perfektní mycí vlastnosti a extrémní pěnivost doplňují efektivní hydrofobitu, která prodlouží životnost jakéhokoliv keramického povlaku. Lavish navíc disponuje i perfektní lubrikací, která umožňuje i kontaktní mytí s minimálními riziky poškrábání. Je natolik lubrikující, že lze Lavish použít i jako velmi efektivní autošampon. Keramická pěna Lavish je již nyní k dostání v 500 ml a 1000 ml balení.