Nové produkty od Auto Finesse pro rok 2020

Balení 250 ml

Napříč sortimentem v Anglii vytipovali produkty, které stojí za to začít nabízet i v menších, tedy 250 ml baleních. V jednom ohledu se jedná o produkty, které bežný uživatel má i v této velikosti opravdu řadu let, druhá kategorie produktů je zavedena hlavně z důvodu možnosti otestování a porovnání s jinými výrobci. Do první kategorie, tedy produktů, které i v 250 ml balení znamená výbavu na řadu let patří RejuvenateUltra GlazeRadianceOne Step a možná i Satin. Z hlediska testování, nebo pro začínající detailery, či pro uživatele, kteří se nechtějí dlouhodobě zásobit je pak v této velikosti k dispozici Aqua CoatLatherSpritzTotalHide Leather CleanserGlistenFinale či Imperial.

 

Nové obaly a odolné rozprašovače

image003

Výrobce vyslyšel všechny.. asi tak bychom nazvali tento krok. Takřka jediné negativum, které jsme kdy na tuto kosmetiku slyšeli, byl problém s křehkostí původních rozprašovačů. Ne každý s tím měl problém, skoro bychom řekli, že minimum uživatelů, ale na druhou stranu musíme přiznat, že stačilo, aby Vám láhev upadla na zem a bylo po rozprašovači. Nové rozprachy jsou již zcela něco jiného. Za prvé u odesílaných balíků nyní neevidujeme již žádné tendence se povolovat, navíc jsou mnohem více mechanicky odolné a rozhodně mnohem lépe sedí v ruce. U Auto Finesse ale nezůstali jen u rozprachů. Nově jsou veškeré produkty v pevnější, černých, lesklých obalech, které přidávají na luxusu. My jsme z této změny opravdu nadšeni. Co vy?

 

Koncentrované předmytí Dynamite

První zcela nový produkt je koncentrované citrusové předmytí vhodné pro odstranění silniční špíny a hmyzu z vnějších povrchů vozidla. Perfektní pro veškeré vnější povrchy, jako je lak, plast, sklo, ALU kola, atd. Ačkoliv je Dynamite velmi efektivní, je velmi šetrný k naneseným voskům a sealantům právě díky možnosti ředění. Dynamite si ale nepleťme s Citrus Power. Možná Vás napadá, v čem je ten rozdíl. Dynamite je totiž výrazně alkaličtější a vyrovnanějšího pH dosahuje jen v případě vysokého ředění v poměru alespoň 1:10. Dynamite je tedy vhodný pro čištění silně znečištěného vozu, který na sobě nemá prozatím žádnou ochranu. Je opravdu velmi efektivní, navíc díky ředění i hodně ekonomický. V okamžiku, kdy se chcete postarat o vůz, který je chráněn voskem, sealantem, či keramikou, přeci jen sáhněte po Citrus Poweru. Dynamite je k dispozici ve velikostech 1000 ml a pro detailera pak v 5000 ml balení, které je jednoznačně cenovou bombou.

 

Aktivní pěna s SiO2 Lavish

image004

Druhá, né méně zajímavá novinka je keramická pěna. První produkt vhodný pro 100% péči o vozy ošetřené keramickou ochranou Caramics, nebo vlastně jakoukoliv jinou keramikou. Nejčastějším problémem hydrofobních čistících přípravků je slabá mycí efektivita. Lavish je na tom zcela odlišně. Perfektní mycí vlastnosti a extrémní pěnivost doplňují efektivní hydrofobitu, která prodlouží životnost jakéhokoliv keramického povlaku. Lavish navíc disponuje i perfektní lubrikací, která umožňuje i kontaktní mytí s minimálními riziky poškrábání. Je natolik lubrikující, že lze Lavish použít i jako velmi efektivní autošampon. Keramická pěna Lavish je již nyní k dostání v 500 ml a 1000 ml balení.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení