Skládáme vám sady. Pro partnery, rodinu nebo přímo Vám!

Je těch informací na Vás moc a nejste si jistí výběrem správné leštičky nebo příslušenství... sakra ještě dekontaminace, k tomu ještě vosky. A DOST! 

 

Pokud nám dáte odpovědi na pár základních otázek složíme Vám sadu dle vašich požadavků, přesně tak, aby vám nic nechybělo. 

1. otázka

Jak často budete leštit? 

Jen auta svoje a rodiny, občas přijede kámoš? Bude těch aut víc? Pár kluků z města už říkalo že by si auto nechali vyleštit. 

2. otázka

Už máte něco nakoupené? 

Iron Out, TAR, šampon, leštičku? 

Vždy nám napište přesný název, šampony od Gyeonu jsou super, ale Gyeon má 5 druhů, proto je vždy důležité napsat celý název, předejdete tím dalším otázkám. 

3. otázka

Za kolik? 

Každý nemá na leštičku desetitisíce, proto je vždy dobré specifikovat alespoň přibližný rozpočet. Ovšem buďme realisti, leštičku s příslušenstvím, dekontaminací a ručním mytím do 5 tisíc nedáme. 

4. otázka

Co od toho očekávám? 

Chcete auto jen přelíznout jednokrokem, aby po 20 letech v provozu vypadalo k světu? Máte roční auto a chcete mu dát pořádnou péči a renovaci (ano i u ročních aut se často setkáváme s renovací laku)? Budete dělat auta ve svém městě a nevíte kdo přijede? 

5. otázka

Co vám není jasné? 

Dekontaminace děláte běžně, ale tápete ve výběru pasty? Máte tenhle vosk, ale chcete zkusit něco nového? 

 

Budeme rádi za jakékoliv otázky. 

Nechceme, aby tento článek vyzněl arogantně nebo protivně, naopak, vzniknul proto aby vám pomáhal. 

Detailing chce čas, hromady času, v klidu si projděte naše články. Pokud vám něco není jasné, napište nám to. 

Ideálně na e-mail- info@peknaklasika.cz s předmětem Pomoc s výběrem. 

Pokud už teď víte, že se chcete detailingu věnovat na jakékoli úrovni od fanouška přes hobby po profíka napište nám na mail velkoobchod@peknaklasika.cz, kde vám můžeme nabídnou zvýhodnění ceny.