Slevový program od fanouška po profíka! Velkoobchod umíme!

Program pro všechny co se věnují detailingu na všech úrovních, vyladěný do detailu. 

Strávili jsme několik měsíců, abychom vytvořili program určený pro všechny v oblasti detailingu. 

 

S radostí vám představujeme naše dílo.

Jsou to 3 slevové programy. Obsahují slevy na všechny naše značky a mnohem víc! Každou značku nakupujeme za jiné peníze, proto se i slevy liší. 

Aneb sniž svoje náklady na minimum a zbyde ti víc na testování a vyladění svojí práce na úplnou špičku.

Nebudeme vám mazat med kolem pusy, věřte, že slevy jsme vyladily tak, aby si všichni přišli na své. Od začátku Pěkné klasiky nám šlo o to, abychom vám mohli posunout skvělou kosmetiku, za ty nejlepší možné peníze a těmito programy to posouváme na tu nejvyšší úroveň pro vás všechny.

Naše stálá nabídka značek: ANALAN, AngelWax, Ariete, Auto Finesse, Autoland - Natural, BigBoi, Bilt Hamber, BLO, California Scents, Colourlock, DETURNER, Effax, FRESSO, Good Stuff, Grit Guard, Gyeon, Liquid Elements, Meguiar's, PIAA, RUPES, Scangrip, Smell of Life, Soft99, The Collection, ValetPro, Work Stuff

Mimo naší stálou nabídku značek pro vás umíme poptat i další značky, ty největší jsou ADBL, Absolute Wax, Angelwax, Carbon Collective, CarPro, Collinite, Dodo Juice, FicTech, Finish Kare, Flexipads, Gliptone, Good Stuff, InfinityWax, Imao, JBL (sluchátka), Koch Chemie, Kwazar, Labocosmetica, Liquid Elements (produkty), LARE, Mammoth, Menzerna, NexDiag, Poka Premium, PoorBoy´s, Rain-X, Sam´s Detailing, ScanGrip, Sholl, STJÄRNAGLOSS, TerShine, UniLite, ValetPro, Vertool, Work Stuff a Wowo´s. 

Pokud si nevyberete, tak už nevím co s vámi :D.

Tyto značky jsou pouze na poptávku, vždy napište e-mail s konkrétním produktem a počtem kusů, upozorňuji, že u těchto značek na poptávku, je delší čekací doba od 2-3 dnů po 4 týdny, proto nás informujte s předstihem. 

Vše výše zmíněné nakupujete se slevami. 

PROGRAMY:

FANS - Jste fanoušek do detailingu, rádi se staráte o svá auta, auta své rodiny a přátel. Děláte to s láskou a údržba vozu je pro vás relax. Kvalitní kosmetika vám není cizí, ale čekat na slevové akce se vám nechce? Nevadí u nás nakupujete se slevou celý rok! Jako jediný máme plnohodnotný program i pro pouhého fanouška. Chápeme, že nemůžete odebírat za desítky tisíc, to nevadí, my nemáme žádný nutný odběr a na smlouvy u nás taky nehrajeme!

HOBBY - Máte rád detailing, vaše klientela je už značně rozrostlá. Rozjíždíte detailing u vás na maloměstě, ale zákazníků není tolik, aby s vámi chtěli velké firmy spolupracovat? Nemáte se svým dodavatelem dobré zkušenosti? Děláte detailing při práci, o víkendech a máte o sezonu skoro každý víkend co dělat? Moc to nepřehánějte, občas je potřeba si odfrknout! Ale dodavatele kosmetiky už jste našli! Jsme to my! 

PROFI - Program určený zejména zaběhlým detailingovým studiím s velkou klientelou. Na trhu jste roky, ale stále odebíráte tohle tam a tamto támhle? U nás seženete vše na jednom místě a to navíc za bezkonkurenční ceny! Ušetříte náklady a více zbyde na rozvoj a třeba i na dalšího kolegu do detailingu! Nezalekneme se ani profesionálů s více pobočkami, i ti si u nás přijdou na své! Na své si přijdou i prodejci autokosmetiky a e-shopy. Jestli prodáváte autokosmetiku vaším zákazníkům, aby se mohli o svoje poklady starat i doma nebo máte e-shop s autokosmetikou, i o vás se postaráme. Můžeme vám nabídnout program, kde najdete slevy na všechny značky se slušným ziskem! Nutno podotknout, že tento program nabízíme pouze na IČ a jsou k němu potřeba již nějaké podmínky a alespoň předpokládaný odběr. 

 

Všechny programy nabízíme bez smlouvy a bez minimálních odběrů (i PROFI je jen předpokládaný)! Jediné co potřebujete je registrace na našem e-shopu. Přihlásíte se a nakupujete se slevou, ceny po přihlášení jsou už po slevě v danem programu. Pro zařazení do některého z programů nám napište e-mail na velkoobchod@peknaklasika.cz, napište nám pár slov o sobě, do jakého programu se chcete zařadit a proč si myslíte, že zrovna tento program je pro vás ten nejlepší! Pro zařazení do programů HOBBY a PROFI potřebujeme pár fotek z vašich realizací a vaší dílny!

Pokud vám něco nefunguje jak má, okamžitě nám napište nebo zavolejte, jsme tu pro Vás!